Jump to content
Kiskinoff

покупка на civic sport 1.6 gaz

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

здравейте колеги. Сравнително нов съм във форума.  Предстои ми закупуване на автомобил който ще ми бъде първия.. Насочил съм се към хонда сивик 1.6 110 коня.. Говоря за това http://www.cars.bg/c716444  Ще ви бъда благодарен ако ми дадете повече и по компетента информация относно разхода на гориво,вървежа, слабите страни... благодаря предварително

Редактирано от Kiskinoff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл!Заповядай инфо

 http://www.automobile-catalog.com/car/2005/1134800/honda_civic_1_6i_executive.htmlСлаби страни нека да споделят по-компетентните колеги който имат модела.Поздрави и успех със покупката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

рейката им е слабо място ,по точно 2 детайла се износват : ремонта не е скъп

хондата от въпросната обява не е на реални км. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Имам същата само че с 5 врати.От 2 години я карам проблеми никакви, моделите след фейслифта каквато и е тази от обявата са без рейка, а с esp система (някой по запознат да обясни каква точно е системата)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Загледай се по-внимателно, колега. На таблото пише EPS (Electric Power Steering), което означава че рейката се задвижва от електромотор (а не от хидравлична помпа). И да, и преди и след фейслифта имат рейки. Ако нямаха щяха да са картове. Поздрави !

 

По темата - покупка на кола втора/трета употреба с вече монтирана газ трябва да се гледа с особено внимание.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като е толкова добра защо я продават и то след като е инвестирал едни пари в газов инжекцион

??????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета недейте да спорите  за тази кола .

ако имате интерес към нея може да я видите на място.

а за колегата дето каза че не е на реални километри как го разбра. по снимката ли????

а за другия колега дето се съмнява за газта. малко не му е ясно че съм дал 1400 лева за газ. и съм изминал едвам 10000 км  на газ и съм ходил в хонда за  съвет за поставянето на газ..

а и я продавам защото ми трябва голям автомобил ....

и при положение че работя в автосервиз  на  автоборсата  в квартал Горубляне според вас дали си бих купил някой свлеч..при положение че знам в какъв вид пристигат колите от чужбина...

така че недейте по снимки и по обяви да оценявате колата .

колата как то е дошла от Швейцария така и съм я подкарал не съм я гласил не съм я пудрил...

успех на колегата с търсенето...

а и на вас нема да ви е приятно така без да ви познават колата и по този начин да я обсъждат.. при положение че съм колега..

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...