Jump to content
Guest ognian m

смяна странично огледало - стъклото

Recommended Posts

Guest ognian m

здравейте колеги,моля, някои да сподели ако си е сменял (или купувал) стъклото за странично огледало - ляво.къде и колко струва?мерси)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest johnyboy

Кой сивик? Електрическо, механично?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ognian m

Civic 95, H/B, D15Z1, механично огледалопредложиха ми да отида при стъклар, който да ми изреже огледало със същата форма и да го залепя отгоре със силикон, мислите ли че ще се получи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest at_chuchev

Ами мойто огледало изглежда да е правено така..не съм го правил аз, но формата на стъклотое малко странна та си мисля, че не е оригиналното и е рязано точно при някой стъклар. Нямам проблеми с него...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone

аз мойто си го правих при стъклар за 10лвна Симеон като влезеш от М. Луиза след първата пряка вляво се намира :rolleyes:

Редактирано от didone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest johnyboy

аз мойто си го правих при стъклар за 10лвна Симеон като влезеш от М. Луиза след първата пряка вляво се намира !!!

Абе ти и мойто го направи, ама не помниш че имам оригинално механично !!! Колега, 15лв. само джама-огледалото !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Само дето оригиналното е сферично. И отразява доста повече !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Само дето оригиналното е сферично. И отразява доста повече !!!

ти да не си с американка?сферичните огледала са гадни, трябва ти част от секундата да ги фокусираш. и никога не знаеш колко далеч е колата зад теб. и се вижда и по-малка част от пътя отзад, имат по-голяма 'мъртва зона'един приятел си взе кола от америка, и първото нещо, което направи, беше да смени огледалата с нормални

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest STANCHOYO

Отивай при стъклар да ти отреже ново огледало(3мм).Накарай го да изчопли старото преди да залепи новото.Не би трябвало да ти вземе повече от 5лв,поне аз така правя(стъклар съм).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

 

Само дето оригиналното е сферично. И отразява доста повече ;)

ти да не си с американка?

сферичните огледала са гадни, трябва ти част от секундата да ги фокусираш. и никога не знаеш колко далеч е колата зад теб. и се вижда и по-малка част от пътя отзад, имат по-голяма 'мъртва зона'

 

един приятел си взе кола от америка, и първото нещо, което направи, беше да смени огледалата с нормални

 

Японска е .... и мога да кажа ,че правите огледала са гадни защото не отразяват нищо. Оригиналните са сферични , но се забелязва като сравниш с нормално.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Concerto

aз съм карал едно служебно пежо с рязани стъкла на страничните огледала и се виждаше доста гадно. Лъжеше разстояие и тн, дразнеше!За това бих препоръчал да се търси от морга някъде някакво огледало и да се избегне варианта с рязане!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...