Jump to content
J's Racing BB8

Дали се е удавила или се е намокрила?

Recommended Posts

Здравейте.

Туко що минах през 2 големи локви и се чудя дали е станал воден удър?

 

През първата локва едвам излязох в обороти,накрая настъпах педала до долу и не можеше да вдигне повече от 900 оборота(почти излязох от локвата)като се съживи бутнах първа излязох от локвата и спрях.Малко прекъсваше и празния ход не беше стабилен,но поработи 1-2 минути и тръгнах.Малко претресе като тръгнах и забелязах,че вървеше повече.Видях филтъра и тръбите,бяха мокри също и по тавата(Двигателя е Д13б2)имаше следи от доста вода но има дупчици от където се е истекло.От вътрешната страна на филтъра имаше капчици но пак мисля,че е малко вероятно да влезе много вода,защото преди филтъра си има преградка,филтъра е по нависоко от улейте на тавата,освен това плочката на газовото вдига височината с още около 2см.Мисля,че трудно ще влезе вода но е възможно да са влязли капчици.

Както знаете Д13-ката смуче въздух от калника а под калника ми не е напълно здрав но няма пряк контакт с тръбата.Знам какви са последствията ако влезе вода,но ако се е намокрила бобина или друго по тоците или е влязла вода в ауспуха ще го израсте :D .

Въпроса ми е ако са влязли капчици фатално ли е ?След като се пооправи си продължих 10км докато се прибера влиза в обороти върви без проблем само дето празния ход е нестабилен,нещо съска малко преди катализатора предполагам защото е мокра,а че предната броня и кората от долу паднаха това е най-малкия проблем.

 

Това дето претриса възможно ли е да се е изкривила биела или се е намокрил съединителя?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отвори делкото и го избърши добре ако не се оправи тогава търси проблема другаде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Постепенно се оправи всичко сега ще сменя и филтъра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...