Jump to content
JetLi

Питане за конкретна обява за Honda Civic 6 gen

Recommended Posts

Здравейте!Можете ли да ми кажете нещо за тази обява

http://www.cars.bg/c153100Стои от мноого време, сега гледам, че са и сменили снимките, но пак стои с тези снимки от близо месец. На пръв поглед ми изглежда добре, но май е пипана и е правен "mini me" проект?П.С Като изключим горната обява, на какви пари се намират сносни и запазени 1.4is ? Гледам има за 1800 има и за 4000лв. Ако можете да ме насочите към някой ценови диапазон, защото предпочитам да дам първоначално повече пари за запазен екземпляр, отколкото евтина и после да дам още толкова пари да я стягам.Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С кола на 17 години и за 5000лв няма гаранция, че ще е читава, трябва да гледаш и то не по снимки и обяви.

 

Конкретната от обявата няма нито описание, нито снимки отвътре, нито снимки от близо. Ако някой от форума я е гледал - да каже, но иначе е абсурд да се търсят проблеми, признаци за удари и прочее. Обади му се на човека, виж дали ти звучи честен, дали ще ти каже "абсолютно перфектна и обичана" (тогава има някакъв шанс да е читава) или "с разни забележки е" (което обикновено значи, че е за морга).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...