Jump to content
Guest Mario Pankov

Продавам Magnat Monitor 1000

Recommended Posts

Guest Mario Pankov

Продавам домашни колони Magnat Monitor 1000 ( тъй като вече съм с Wharfedale Zaldec 2000 ;) ). Колоните са страхотни, на 2 месеца са, купувани от Тояга. Цвят череша, имам и спайкове с тях ( за килим ). Имат 5 години гаранция, произведени в Германия. Работят на 4 ома, доста са мощни. Сега спецификациите:170W rms 4 ома съпротивление340W пикова ( музикална мощност ) 4 ома съпротивление2 x 17cm баса - хартиена мембрана1 х 17см бас-среда - хартиена мембрана1 х 25мм високочестотен текстилен куполен говорителТелата ( колоните ) са диполни, както се вижда от снимката по-долу.15,8кг тегло на всяка от колонитеПозлатени винтови конекториДва задноразположени басрефлекса19-35 000Hz, резонансна честота на баса - 34Hz92db звукова мощПълните спецификации тук - http://www.magnat.de/content/homeentertain...,%204&s=125Имат черни решетки, същите като тези на снимката на производителя. Колоните нямат дори петънце или драскотина, при интерес ще пратя снимки. Цвета им е същият като този на сайта на Магнат. Достатъчно мощни са за озвучаването на помещение от около 35-40кв. м. Много мек и приятен звук, изключително добре балансирана колона. Идеална за джаз, класическа музика, техно, ретро и т.н. музика със здрав beat. Отличен звук при ползването им като предни колони за домашно кино. Много балансирано разпространение на звука. При слушане на рап е хубаво да има субуфър, който да им помага в ниските честоти. Не съм чувал по-добра колона в ценовия клас до 500лв/бр. Цена 350лв за двете и то без никакви коментари - струват 458лв нови в Тояга - http://www.toyaga.org/bg/home_hi_fi/?slave...&prodid=295 ( тук цената е за по-старият модел тъй като не е обновен сайта )Ако има сериозни, ще ги вържа за усилвателя вкъщи и може всеки да ги чуе. Може преди това да се разходите до Техномаркет да послушате JAMO и ниският клас Yamaha - като чуете Магната сами ще си направите изводите.Айде, че бързо ще заминат. От София съм. 0898 588 753 - Марио. ;)

Редактирано от Mario Pankov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

Колега, не си нов. Май си збъркал мястото за обявата. ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lud fen

дето мястото ми то като бит пазар - кои квото има първо тука го пусканали за ХОНДИ и за обурудване към тях ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mario Pankov

Колега, не си нов. Май си збъркал мястото за обявата. !!! !!!

Ами много се колебах тъй като в раздела Купува-Продава се пускат само обяви свързани с Хонда - имаше опит за продажба на колони там и човека беше баннат...Какво да правя !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

като знам колко музика е заминала.....тук е мястото, няма как.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mario Pankov

Ей колко се мотаете, колоните светят, все едно сега ги взимате от магазина. Просто не знам защо се чудите още...Не се продават поради някакъв проблем или нещо от сорта, просто ми изпаднаха 5 колони от доста по-сериозен производител на хубава цена. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blind

Колега тия колони как ще свирят на усилвател ямаха 100W?4и канален но само с тия 2те?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mario Pankov

Ако тази мощност, която си посочил е 100W RMS 8ohms, ще свирят страхотно. Аз съм с Yamaha RX-V557 в нас. ;) Него го дават 6 х 90W RMS при 8ohms. На 4 ома дава 190W пикова, аз съм ги засилвал до -4 ( усилвателя ми е до +10 ) като баса е на 8, требъла на 9. Както съм написал, ако имаш сериозен интерес ще ти ги пусна вкъщи на моята Ямаха и сам ще прецениш.Искам и да благодаря на модераторите, че ми позволиха да пусна подобна тема. ;)

Редактирано от Mario Pankov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...