Jump to content
Guest ivaivalito

някой дърпал ли се е с ...

Recommended Posts

Guest ivaivalito

Някой с Д15Б2 дърпал ли се е с Сеат Ауди или Пасат 1.9ТДИ 115 коня И ак ода какъв е резултата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

Абе,хора,забравете ги тия кенефи бе.....кво има да сее дърпаш с такова мъртво родено, пародия на автомобил нещо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

Не са ти в класа. :) То е ясно че ще паднат. Мятай се на по-големи риби. Не им прави кефа, че се дърпат с тебе. ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GT 4G

И аз карам d15b2, но не съм се дърпал с такиа кочини (Сеат Ауди или Пасат 1.9ТДИ). Един приятел имаше Сеат Ибиза 1998г. (обаче 90к.с) с такъв двигател и само съм се возил (защото тогава още нямах Хонда-та :) , иначе щях да го предизвикам), но според мен няма шанс срешу d15b2-ката! От 1.9TDI 115 коня нямам впечтления.

Редактирано от GT 4G

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Asenski

Някой с Д15Б2 дърпал ли се е с Сеат Ауди или Пасат 1.9ТДИ 115 коня И ак ода какъв е резултата

Над 90(включително)коня !!! разцепване няма да те видят на 400мСлед това нямаш шанс все пак печка,печка ама турбо. Редактирано от Asenski

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PRO-DRIVER

"Колега не ме занимавай с глупости"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 323f-fan

Някой с Д15Б2 дърпал ли се е с Сеат Ауди или Пасат 1.9ТДИ 115 коня И ак ода какъв е резултата

Аз се дърпах с ТДИ А4 110к.с.,никви шансове.Иначе почти всички изделя на ауди и Vw до 115к.с. съм ги пробвал,единствено ме мина Б4 115к.с и то на дълго,мина ме след 180км/ч.На старт съм бил и доста сериозни коне-Пасат г60 и КР,корадо некво беше,бе не помна вече. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...