Jump to content
Георги

Spoon Carbon Intake Elbow

Recommended Posts

Здравейте, колеги! :)

Колеги, интересувам се някой ползвал ли е или ползва такъв интейк?

Ето затова става дума.

Публикувано изображение

 

И по-специално ме интересуват какви са размерите на този интейк, т.е. вътрешен и външен диаметър? На снимката се вижда, че едната част е с елипсовидна форма.

Целта ми е да направя ето тази модификация:

Публикувано изображение

Прочетох в интернет доста положителни неща за този интейк и реших, че искам такъв. Но в същото време разгледах и цените в ebay и не бях много очарован, защото започват от 80 долара нагоре. И като помислих малко реших,че и аз мога да си го направя този интейк, но за целта ми трябват някакви ориентировачни размери.

Колеги, ще ви бъда много благодарен, ако можете да ми дадете малко повечко информация.

Благодаря, предварително! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, никой ли нищо не знае по въпроса ? :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Spoon проектират това парче да се увеличи максимум на въздушен поток от стоковата кутията като цяло дино диаграма няма никъде за преди и след. От официалният им сайт няма много техническо разиснение като данни

Цитирам:

"The Spoon direct air flow pipe eliminates the resonance silencer found on the stock intake pipe of the B16A. Consequently, the intake flow is improved and the intake velocity increased, providing improved power and throttle response. Additional weight saving of 2500g can be achieved."

 

Всъшност за да получиш подробни данни ще трябва да направиш запитване по имейл към тях.

Вече за някакви впечатления от този компонент освен от хора които са го пробвали лично не виждам от къде другъде би получил повече инфо

Извадката под формата на цитат е копирана директно от сайта им.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...