Jump to content
dimitrofski

Уплътнение за стоповете на EJ9

Recommended Posts

Много е досадно,че прокапва вода от уплатнението на стоповете!Опитвах се да си направя сам,рязах някакви гуми,ама не става.Силикон няма да слагам,защото ще ги залепи,а не се знае кога ще се наложи за нещо да ги свалям,за това искам да си взема оригинални гарнитури.Някой ако е купувал от чужбина да сподели,аз преди време бях срещал в някой от сайтовете,но сега не намирам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Санитарния силикон няма да ги залепи.. поне не толкова здраво, че да не можеш да ги махнеш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще слагам силикон,то той ще е някакъв незасъхващ,нещо подобно на лепкавата гад,с която е залепен найлона на вратите.НО,вселената мълчи относно този продукт,никой не знае какъв е,какво е и т.н.Намерих бая мнения в мрежата и всеки само пита,какъв е,от къде евентуално да се вземе и отговор няма!Даже се натъкнах на теми от нисан форума,та там се обсъжда такъв продукт,който фабричо си се ползва за уплатняване на стоповете на техните коли,а и на баща ми фиестата е с такава "незнайна смес",само че черна и отново никакъв резултат.Трябва да е вид болкит,ама ....не знам,може и каучук някакъв да е!Ако напиша в интернет "Какъв е смисълът на живота" или "Какво представлява лунният прашец",ще ми излязат една камара отговори,но за това Няма и Няма!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нужда чак от бялата или черната гадост, няма чистене после. Дори един силикон за гарнитури ще ти свърши много добра работа. Прилепва към повърхностите , но не ги залепва тотално а и при нужда се чисти лесно и бързо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мойте стопове ги направих с K-flex (микропореста гума), която я рязах на парченца и лепих. Два пъти ги свалях, докато накрая разбрах, че главния теч е от клапите под стоповете, които се намират зад бронята. Свалих бронята, минах ги хубаво със силикон и за сега не е текнало.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се сещам за кои клапи става въпрос!Иначе намерих това:http://www.youtube.com/watch?v=1sOWI4m0th8

Продава се и в бг :http://okto.bg/product.aspx?id=192

Това е най-близкото до това,което търся!Мисля,че ще свърши работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво им се пените толкова на тези,номер 5 в тази схема са.Аз ги смених и на 2-те коли и нямам ядове с вода в багажника вече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво им се пените толкова на тези,номер 5 в тази схема са.Аз ги смених и на 2-те коли и нямам ядове с вода в багажника вече.

Имаш лично.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен големия теч, беше от тези клапи, които съм оградил на снимката. Водата минаваше между тях и ламарината.

post-25546-0-51862600-1397459696_thumb.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен големия теч, беше от тези клапи, които съм оградил на снимката. Водата минаваше между тях и ламарината.

Ще погледна да ги видя моите как са,там поне силиконяда може да се клепа яко.Иначе си поръчах оригинални гарнитурки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...