Jump to content
rokoko15

Букса за самодиагностика cr-v 1ген. дясна дирекция

Recommended Posts

Колеги знае ли някой къде се намира буксата за самодиагностика на дясна дирекция хонда цр-в 1997 г. . Това  http://www.fastjapcars.com/mod-subjects-printpage-pageid-1-scope-all.htm съм го преглеждал но, не я намирам въпросната букса при мен . И за да не пускам нова тема бих Ви помолил за помощ относно изчистване на светеща лампа ABS след вадене на бушона и връщането му. След смяна на двете предни карета се оказа че, ABS гривните на новите карета не съвпадат точно с датчиците и при спиране ситемата се задейства постоянно. Тъй като днес нямах нужните условия за ново сваляне на каретата и опит за преместване на абс гривните , реших да извадя бушона за АБС . Съответно светна лампата за АБС и лампата на ръчната но тъй като колата ми трябваше и можеше да се кара по "нормално " продължих така. По-късно опитах да извадя датчика на едното колело и да видя дали може да се "обърне" . Сега искам да разбера дали съм прецакал датчика или постоянно светещата лампа на ABS след връщане на предпазителя е  запаметена грешка в компютъра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Под жабката, в ляво.

Навеждаш се, поглеждаш, и ако не се вижда, махаш страничната пластмаса.

Изглежда точно, като на снимката в линка.

 

За другите ти въпроси не знам, нямам ABS.

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...