Jump to content
Hom3r

Тропане при десен завой, Civic 8th

Recommended Posts

Здравейте колеги, карам Сивик 2006 2.2 дизел и при десен завой на павета или дупки се чува гадно тропане отпред в ляво. Водих я на сервиз, там ми казаха, че карето е здраво и че най-вероятно е от амортисьора. Някой сблъсквал ли се е с подобно нещо? Колко пари струват два амортисьора ориентировъчно ,там ми дадоха цена около 550лв с труда? Благодаря Ви предварително.Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, карам Сивик 2006 2.2 дизел и при десен завой на павета или дупки се чува гадно тропане отпред в ляво. Водих я на сервиз, там ми казаха, че карето е здраво и че най-вероятно е от амортисьора. Някой сблъсквал ли се е с подобно нещо? Колко пари струват два амортисьора ориентировъчно ,там ми дадоха цена около 550лв с труда? Благодаря Ви предварително. Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Да колега имах същият проблем с тропане отпред в дясно, смених 2-та предни амортисьора с тампоните и колата стана супер  !! Амортисьорите излизат междъ 350-420 лв  :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега, явно в тях е проблема. Каква марка амортисьори сложи? По-меко ли вози колата? Sent from my iPhone using Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложих марка SACHS и да ти кажа много по добре вози !! Поздрави !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, и при мен има тропане вдясно на дупки. Все едни ше се разглоби. Колата е на 110000. Амортисьорите изглеждат здрави. Може ли да е отгоре над него нещо, примерно тампон или друга част? Как да разбера?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...