Jump to content
ss_skyll

Помощ при покупка на Civic

Recommended Posts

Здравейте колеги от скоро търся да купя Сивик 6 генерация, като съм се спрял на 1.5 VTEC двигател с 114 коня търся  да е Fastback (англичанка) , но доста трудно се намират, поне за последните месеци в които гледам. Днес попаднах на тази обява :

http://www.cars.bg/c671263

Аеродек е автомобила, но до момента не съм карал и нямам никакви наблюдение върху него. Какво мислите за автомобила, как е като здравина, има ли често срещани дефекти, лесно ли се намират части и ако може да ме запознаете повече с поддръжката на автомобила. Има ли разлика в качеството и здравината между fastback и aerodeck? Извинявам се ако дублирам темата, но не успях да намеря в търсачката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъмна каруца със светъл салон.  :thumbs1: Готино!  Аз на първо четене виждам един евентуален проблем - Австрия. Много добре гледай какво купуваш! И един по-маловажен - няма климатик.  Другото си е жив субективизам. Това, че на мен ми харесва като кола, в смисъл не само визуално, но и като пътно поведение, комфорт и още една камара нещица, не значи, че и на теб ще ти хареса. "Въпрос на вкус" казало кучето и ......  

 По техническите въпроси може да поразгледаш форума. Поне на мен, преди време ми беше много полезн при избора на автомобил. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги от скоро търся да купя Сивик 6 генерация, като съм се спрял на 1.5 VTEC двигател с 114 коня търся  да е Fastback (англичанка) , но доста трудно се намират, поне за последните месеци в които гледам. Днес попаднах на тази обява :

http://www.cars.bg/c671263

Аеродек е автомобила, но до момента не съм карал и нямам никакви наблюдение върху него. Какво мислите за автомобила, как е като здравина, има ли често срещани дефекти, лесно ли се намират части и ако може да ме запознаете повече с поддръжката на автомобила. Има ли разлика в качеството и здравината между fastback и aerodeck? Извинявам се ако дублирам темата, но не успях да намеря в търсачката.

За части се намират за здравина са стабилни като цяло си се насочил добре колега .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е 1.5 Втек, обаче е хечбек. Като цяло съм много доволен от колата вече близо 3 години я карам. Проблеми до сега не е създавала никакви сипвам бензинче и карам. Сменял съм само консумативи по нея - масла, филтри, веднъж и ангренажен ремък(той си беше скъп, поне за мен). Като мотор съм много доволен, защото когато я карам леко около 2-3000 оборота и свети лампичката екомони, колата харчи изключително малко, а когато решиш да я нятискаш си върви доста прилично ( това е на хечбека не знам дали на аеродека няма да му е малък този двигател). Откакто е при мен колата стои паркирана пред блока и по купето вече има леки следи от ръжда(когато я взех нямаше и следа от нея) и това че от дупките по родните шътища задната ми броня увисна малко, това може би е единственото което ме притеснява в тази кола. Ако те интересува още нещо пиши ще гледам да помогна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай за ръжда щом е от Австрия!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...