Jump to content
freeshadow

Навигационен проблем на Акорд 7-ма ген.

Recommended Posts

От около година карам Хонда Акорд 7ма ген 2004 година, дизел 2.2 с вградена навигация.Но нямах много време да погледна защо не работи коректно, но се стигна и до нея и ако някой има идея къде може да е проблема ще съм благодарен много.Проблема ми е следния:Като включа на контакт навигацията стартира, изписва диалог, в който приемаш условията и трябва да натиснеш, че си съгласен с тях, т.е. OK.Т.е. до тук тя тръгва и работи коректно, навигираш из менюто и т.н.Когато запаля колата сякаш навигацията се гаси, екранчето става черно и неможе да я стартираш по никакъв начин, нито от задържане на menu+zoom_down(някъде из форума го четох), с натискане на бутона на джойстичето ...Странното е, че ако запаля колата бързо, без да изчакам подгряването на свещите(като за ориентир) стартира нормално и работи коректно.Накратко проблема ми е, че навигацията се гаси след като запаля колата ако изчакам малко и немога да я пусна.Ако запаля веднага, този проблем го няма, или ако колата е само на контакт.Четох из книгите за някаква опция, която да я гаси, но не открих.Благодаря предварително.Съжалявам ако не съм описал добре проблема си, ако има нещо ще допълвам.И ако темата я има също, постарах се да потърся, но не открих нещо подобно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Здравей, колега.

 Да те питам, оправили проблема с навигацията на колата и ако ДА как ?. Благодаря ти!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също си купих сивик с вградена навигация и чакам един майстор да ми я направи с бг карта и менто дали е възможно да се направи на български 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече майстора ми оправи навигацията 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами честито!!! 

5 месеца ли му отне това?

Шегувам се...

Поне не му искай да ти сменя езика на български, че няма

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...