Jump to content

Recommended Posts

Колеги нали идеята е това тук да е нещо като място за репутацията на потребителите търговци или предлагащи услуги. Пиша относно колегата BLIZNAKOVVV, който разпродава един civic англичанка на части. Проблема в случая е следния. На 9 февруари отправих запитване за стабилизираща щанга към колегата, беше доста отзивчив уговорихме се да провери това което ме интересува и в рамките на 2-3 дни ми отговори с конкретната информация. Без да съм поел ангажимент че ще я купя понеже бях отправил просто запитване  и ми излязоха извънредни разходи и неможах да я купя въпросната щанга. След около 2-3 седмици се оправих с парите и видях че въпросната част не е продадена и му писах на 26 февруари, до следващия ден съобщението беше прочетено, но отговор няма, писах втори път с идеята че е забравил да ми отговори - отново прочетена и без отговор.  Викам си няма да е изчаках въпреки всичко още няколко дни и звъня на телефона. Щангата не е продадена викам ок пращам SMS с данни да я изпратиш, пича вика ок. На следващия или по-следващия ден получавам обаждане, "така и така изпратиха ме в командировка, щангата ще я изпратя първия работен ден след 3-ти Март - вторник (вчера) 4-ти Март"съответно вторник си проверявам онлайн ЕКОНТ акаунт-а и пратка няма. Изчаках до днес и днес пратка няма. Писах му - съобщението прочетено отговор няма и пратка няма... На какво се дължи това не зная, ако въпросния продавач има нещо против мен или не иска да продаде на мен, можеше просто да каже продадена или немога да ти я пратя и отношенията и чакането да приключат до там, но в това неведение съм с вързани ръце. Все пак всичко в тоя живот се случва може да има работа, да са му одължили командировката, да е нямал време да демонтира въпросната част, но аз съм човек и можеше просто да се обади или да пише и съответно  да се разберем какво правим за напред. Очаквам човека да се включи тук да каже какво ще правим.....

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Абсолютно същата работа и с мен колега.и аз звънях за щангата,колегата беше точен да добре няма проблеми и така една седмица.на втората пак пиша до колегата BLIZNAKOVVV отговорът беше -колега сега нямам ток в гаража до 2-3 дни ще я измеря колко е дебела и ще ти пиша...добре че вече не чакам да ми пише

незнам какво да кажа... :|

Редактирано от Oyki Doyki

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи ми отговори момчето, незнам дали щото е видял темата или просто е намерил време. Каза че частите от колата са пръснати в 2-3 гаража и ще я потърси в кой е....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...