Jump to content
DIVALDOO

Prelude h2.2 4ген

Recommended Posts

Здр имам проблем сьс спирачките .Педала на спирачките е твьрд има спирачна течност има и накладки и аибиеса не свети .Дали проблема е вьздух в системата ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,ако има въздух в системата педала щее мек.По скоро проблема е клеясали и блокирали спирачни цилиндарчета.Разглоби и почисти апаратите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и това да е проблема защото кулата беше спряна от движение за 2г има 6000 км и не се знае колко е седяла .Като палех имаше един странен звук ама изчезна вече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100%  блокирали апарати. Направи каквото ти е казал колегата по-горе + задължителна смяна на спирачната течност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Ще отида да видя да отида до някои сервиз да ги погледнат ама тука в  Германия ще ми одерат кожата може и така да карам докато се върна в бг до 3-4 месеца като че ли са се раздвижили малко сега спира по добре . Може ли за тия 3-4 месеца в който ще карамтака да стане проблема по голям

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът е ясен както и решението му. От там нататък ти си решаваш. Ние не може да гадаем. Може да стане, но може и да не стане.

Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега това си е твое решение , но до колкото разбирам , си караш колата редовно , тъй , че изрядни спирачки са ти необходими... Ако не ти е трудно , източи течноста , свали апаратите , раздвижи ги в спираловидни движения на буталцето и си викни некой за обезвъздушаването да помпа на педала. Поне като за начало , пък после ако искаш тук в БГ си ги сваляй за цяла ревизия. Поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих в един сервиз първо ми измериха спирачките на един уред какъвто има в пунктовете за технически  прегледи предните спирачки показаха  1.5 до 1.7 задните 1.0 до 1.1 ама едното колело даваше по слаби резултати и ми каза  че трябва да се ремонтира и оставих колата за преглед на спирачките .И предните ги отвори ли и раздвижи ли , а  задните не можа ли да ги развият .Майстора ми  каза  за сега мога така да кара и ми сметна частите ако ще oправям спирачките 1100е части само  :punch:  :punch:  :punch: тия показатели нормални лиса който даде машината за спирачките ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...