Jump to content
Guest Plevelcho

айде още една ненормална Хонда в Козлодуй

Recommended Posts

Guest Plevelcho

Управителя на АЕЦ-а ще се вози на ХОНДА(поръчкова),доколкото разбрах май е Акорд и е близо 300 к.с.По-нататък ще ви кажа и по-подробни параметри :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Legend е колата на която ще се вози,всички са поръчкови защото на склад няма такива в БГ,и си е напълно нормална.Защо реши че е ненормална незнам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest F18 Hornet

Изключителен автомобил - евала за избора на този директор - знае какво да избере - супер технологии и страхотен екстериор/интериор- кола на годината за Япония ./Единствения автоматик ,който искам да опитам :) .Влизал съм в такава - но кормилото беше отдясно и седалката беше много напред .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 323f-fan

Наистина една от малкото японски коли в сегмента на Мецедес Е-клас да кажем.Това ми напомня един кривак дето каза-абе хубави са японските коли,ама друго си е мерцедес.Та го попитах качвал ли се е на японска луксозна кола,та разбра че мерцедеса е по-добър.Като му казах Хонда Легенд и той ме гледа умно 15мин.Според мен Легенд превъзхожда е-клас по всичко,казвам го щото съм виждал и двете коли.Не обичам да дъвча клишета щото едно време когато нямаше коли и на бай Тошо братчед му се качил на мерцедес,понеже нямаше друго добро и край-тва е колата.Айде да се огледаме малко,а!Те съгурно щот са много добри,в щатите най-продаваните коли от луксозният клас са Лексус,Инфинити,Акура и др. :):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dancing_niki

Не че искам да злорадствам и от все сърце се надявам шефа да си е купил такава кола с искарани пари, а не от спирането на 2-та блока, защото и затова "България" е получила пари. Но пък такива новини за такива коли направо могат да засенчат всяка клюка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 323f-fan

Не че искам да злорадствам и от все сърце се надявам шефа да си е купил такава кола с искарани пари, а не от спирането на 2-та блока, защото и затова "България" е получила пари. Но пък такива новини за такива коли направо могат да засенчат всяка клюка.

Тва за парите си е така,ние си знаеме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zarrick

Не че искам да злорадствам и от все сърце се надявам шефа да си е купил такава кола с искарани пари, а не от спирането на 2-та блока, защото и затова "България" е получила пари. Но пък такива новини за такива коли направо могат да засенчат всяка клюка.

България пари едва ли е получила. Виж обаче някой "българи" здравата са се облажили.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Anatoli_Dutsov

незнам обаче пред дарик радио спира една черна дето е доста голяма за хонда...поне по моите представи, някой знае ли модела и? ако това е тоя легенд ... евалата на шефчето ... а за парите ... да от блоковете са ... сигурно и тая ше е с номер за 6-7 бона от сорта на 'АТом1' омегата :unsure:а за пича от козлодуй, скоро ще има още една ненормална ходна там ... само киро да се събуди да я почваме :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest japan

незнам обаче пред дарик радио спира една черна дето е доста голяма за хонда...поне по моите представи, някой знае ли модела и? ако това е тоя легенд ... евалата на шефчето ... а за парите ... да от блоковете са ... сигурно и тая ше е с номер за 6-7 бона от сорта на 'АТом1' омегата :unsure:а за пича от козлодуй, скоро ще има още една ненормална ходна там ... само киро да се събуди да я почваме :D

Тази пред Дарик е Legend - от стария модел. Тази в Козлодуй е новия модел сигурно. Днес бях в Бултрако имаше един Legend - направо лудница много ми хареса

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

Леджънд е колата а шефа е чичо на един от нашите най-стари фанове, който на всичко отгоре има СRX VTi :D ..............абе как да не им завидиш на фамилията :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Anatoli_Dutsov

къв стар модел бе тая черната пред дарик радио прилича на мерцедес ... колкото с-класа е голяма ... и доста нова ми се види

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Имаха стария модел но от 1месец вече е заменена за новия Легенд.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Soichiro

Aбе колеги,получих чувство за малоценност.Карайте я по-леко с тези нови коли,че бавно обработвам инфото кой с каква колица се е наградил.Сега цяла нощ ще потъна в размисли и страсти за това как ще се чувства всеки един горд шеф с нов Legend!Да им завиди човек!!!!!!!!!!!!!!!! :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Plevelcho

Верно е,колата е LEGEND от най-новите 3,5 295 к.с. 24VСив металик.Сам я карал насам.Сигурно се е изкефил на МАХ :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

така и така сте на тая темада питам и азвчера видях в ямболнякакъв черен акорд от последния моделсъс софийска регистрациястранното ми се стори единствено , че надписа акорд в десния ъгъл на багажника беше придружен с една голяма червена буква Rкато на typeR , no AccordRсъществува ли подобно чудо ?!?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ceco_accord
http://www.drive.ru/honda/drive-test/2006/...a_o_sedane.html Та вижте тук за кво иде реч и кви колебания е имал тоя човечец . Сядах в тоя космолет на Пловдивския панаир и единственното което не ми хареса е че е по- тясна на задните седалки от Е класата на Мерцедес и от тая гледна точка не става за луксозна кола , но на кой му пука . Тя е направена да я караш а не да те возят (аз и в мойта отзад още не съм се возил) :blink: Ако изключим Лексус японците не правят коли от сегмента на S -класата на Мерцедес и нагоре , затова не сравнявайте тоя Леджент с такива шлепове :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest weapon R

шефовете с LEGEND,служителите с ACCORD,персонала сьс CIVIC.даи боже всекиму.АМИН.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest martyhonda

Колата оня ден се подвизава за малко в Стара Загора-видях я в движение,невероятна е,но за сажаление неможах да я снимам:dry:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

Колата оня ден се подвизава за малко в Стара Загора-видях я в движение,невероятна е,но за сажаление неможах да я снимам:D(

:dry: боса е точно от там :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KIKO_HONDA

на някоя среща ще докарам красавицата да я видите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

на някоя среща ще докарам красавицата да я видите

кикооооооооо ще те умра искам завойчееееееее

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Civic*6

така и така сте на тая темада питам и азвчера видях в ямболнякакъв черен акорд от последния моделсъс софийска регистрациястранното ми се стори единствено , че надписа акорд в десния ъгъл на багажника беше придружен с една голяма червена буква Rкато на typeR , no AccordRсъществува ли подобно чудо ?!?!

Сещам се единствено за този Акорд, но не е последният модел:тукИначе новия Тайп Р Сивик 8 седан, имаше и клипче някъде из форума с един бял, но не мога да го открия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ian

така и така сте на тая темада питам и азвчера видях в ямболнякакъв черен акорд от последния моделсъс софийска регистрациястранното ми се стори единствено , че надписа акорд в десния ъгъл на багажника беше придружен с една голяма червена буква Rкато на typeR , no AccordRсъществува ли подобно чудо ?!?!

Колата е 2003-2004 година, 2.4 VTEC (като тази тук - http://www.parkers.co.uk/cars/reviews/Review.aspx?model=289).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivan_m

Ето това е новия Legend на откриването на шоурума в Пловдив. Колата е невероятна и като визия, и като технологии! Няма друга в този клас, с тези възможности и на тази цена! http://www.snimka.bg/album.php?album_id=102997&photo=8http://www.snimka.bg/album.php?album_id=102997&photo=11http://www.snimka.bg/album.php?album_id=102997&photo=6http://www.snimka.bg/album.php?album_id=102997&photo=5В албума има и други снимки на интересни модели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zarrick

В Бургас до пожарната спира една, само че е под марката Акура, TL се води ако се не лъжа. Пак там и едно джипче CR-V. Може и на един собственик да са, знам ли. Явно човека си разбира от колите. :) Така е наи хубаво - ем да разбираш, ем да можеш да си го позволиш! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest powerslave

... още една... а другите какви са?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mortal

Хубаво е колкото повече Хонди толкова по добре нека се множат в България :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето я и красавицата

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е :lol: !И в Пловдив се разкарват 1-2 такива :hondarulez: .........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest fen

Вярно е извънземна , но не чак толкова скъпа , щото аз не съм шефа на АЕЦ "Козлодуи"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е честито тогава :blink: , на мен много ми допадна като я "мерих" но :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е извънземна , но не чак толкова скъпа , щото аз не съм шефа на АЕЦ "Козлодуи"

:blink::blink:;););):D;);););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер як автомобил.ускорява за 7.3,а тежи 1864-1882кг.предлага пове4е екстри от новата s-класа и то без доплащане.какво да се каже пове4е просто нямам думи...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер як автомобил.ускорява за 7.3,а тежи 1864-1882кг.предлага пове4е екстри от новата s-класа и то без доплащане.какво да се каже пове4е просто нямам думи...

Да не говорим за тракшън контрола. При повечето коли при намесата му, скоростта на движение се намалява. При него обаче е точно обратното. Подава се допълнително мощност към колелата, които могат да я понесът. Благодарение на тази система в завой става чудовище. :afro:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз като порасна ще си купя такъв Legend :afro:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...