Jump to content
хондаа

Кутия за въздушен филтър , въпрос ?

Recommended Posts

Здравейте колеги, когато си взех колата, ми я дадаха със "спортен филтър" , кутията и е свалена но ми я дадаха и нея. Искам да си я сложа, забелязах обаче ,че под кутията се намира отвора от където влиза въздуха и явно там е имало някаква допълнителна тръба, молбата ми е , можели някой да прикачи снимка да видя как изглежда тази тръба под кутията и от къде точно минава ( аз си имам предположения , но да видя дали са вярни). :honda:/> Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под кутията на филтъра се намира един обемен съд а не тръба. Продавачът явно го е изхвърлил, когато е монтирал спортния филтър.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Колега, затова ли питаш?

Стои в подкалника и за целта се сваля бронята.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега може би е това, аз не съм го виждал до сега. Просто когато реших да си сложа оригиналната кутия забелязах , че от долу има някакав отвор , а също и на мястото където ляга има дупка и се осъмних , че нещо ми липсва. Благодаря за помоща :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това е!

 
CHAMBER COMP., RESONATOR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, за да не отварям нова тема мисля да питам тук... без въпросния резонатор проблем ли е да се кара, от доста време си мисля че целия този завой на тръбата адски много запушва пътя на въздуха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е без резонатор по-добре си карай със спортният филтър(поне по отношение на звука) .Карам Сивик със същият двигател и си сложих спортен филтър J&R и честно казано не съм забелязал резонатора със смукателната тръба да  спъва колата. Разликата е във звука и във внушението,че колата върви повече:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как резонатора със смукателната тръба да спъва колата при положение, че малките човечета с белите престилки са го измислили и са преценили, че това е най-доброто за двигателя.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, значи така ще го оставя :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...