Jump to content
Shorty

Откраднат Лаптоп Пазарджик

Recommended Posts

Колеги вчера ми свиха лаптопа от колата на паркинга на Лидл в Пазарджик.Ако някой е запознат с криминалния контингент в града или знае къде се пласират крадените вещи(заложни къщи, прекупвачи и т.н.) моля да помогне.Колата е седяла на паркинга от 10:00 до 18:00 кражбата е станала в този период от време.Говорих с управител от магазина и ми каза, че и друг път са изчезвали неща от колите на паркинга, но за съжаление нямат камери и не може да се проследи кой тараши.Всякаква информация би ми била от полза.Знам, че едва ли информацията в компютъра вече е налична, но все пак ако има и малък шанс да си я върна, ще съм благодарен.Предлагам и възнаграждение за всеки оказал помощ, защото в лаптопа имаше доста информация която е ценна за мен.Благодаря на всеки отзовал се.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен са били братята роми...или някви наркоманчета,просто няма кой друг да види лаптопа и да се занимава да го взима...някакви закъсали ще да са.Също предполагам че ги пласират в някакви заложни къщи(някой по затънтени,малки за който почти никой не е чувал за да не се набиват на очи или де да знам).Не виждам къде другаде биха могли да го пробутат,затова почни от най затънтените заложни къщи и дай боже да го намериш.Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес два пъти ходих до Пазарджик.Първия път минах през РПУ-то да си пусна жалба с идеята,че тамошните полицаи си знаят контингента и ако изобщо им се занимава, може да ги привикат,пък да вземе някой да изкочи с моя лаптоп.Малко се съмнявам това да свърши работа за това и обиколих няколко заложни къщи в града повечето в ромската махала, но и там ударих на камък.После се прибрах в Пловдив и си харесах една обява за лаптоп подобен на моя.Съмнително продавача се беше регистрирал в продавалника вчера вечерта и пуснал лаптоп, автокасетофон и кондензатор.Обадих му се и си уговорихме среща, но за мое съжаление, лаптопа си беше на човечеца пазеше си даже кашончето, книжките и всичко както си му е реда.И така вече взех да се примирявам, лаптоп нов ще си взема, но всичката информация събирана с години, няма да мога да си я върна и за това ме е яд повече.Ако имаше как да си взема само харда, лаптопа ще му го подаря, ама нестава.Както и да е ако все пак някой от града мисли,че може да помогне с нещо,нека ми пише.ПС:Поздрави да колегата с червен CRX с тунинг брони, който беше зад мен на светофара малко преди Кауфланд!

Редактирано от Shorty

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за двойния пост нека някой модератор се погрижи,пиша от телефона!

Редактирано от Shorty

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...