Jump to content
venkata1811

генерация на сивик 6г 98г.хеч?

Recommended Posts

Да попитам, понеже съм нов и да ми помогнете с избора или какво да променя, и закупя за да се чува един хубав звук, понеже съм фен на музиката от двигателя. Нямам си много на представа от генерации и гърнета, така че казвайте...Благодаря!

Редактирано от venkata1811

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с 6 хеч.Сега съм колектор (оригинален 4-2-1) , резонаторно гърне, средно гърне (стоково) и накрая със спортното гърне (вход 50мм изход 100мм). Да ти кажа звукът, който вади е доста плътен (някъде над 2000 оборота). Като тръгна на дълаг път слагам тапата и колата става тиха.Без тапата, колата ми "разплаква" доста аларми. :D Та по-нататък бих сменил и колектора, но всичко с времето си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само крайното гърне си сменил. А може ли да ми кажеш от къде го купи или някакви предложения какво да сложа и аз?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е само за бръмченето едно крайно гърне ще ти свърши работа. Моето е тип пура (кръгло) вход ф50 изход ф100. Купих го от Продавалника, чисто ново за 85лв.За предпочитане е да е с тапа , защото може да го правиш по-шумо или по-тихо (за дълаг път например).Чувал съм, че гърнетата с два изхода(т.н тип двуцевка) са по-безшумни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само крайното гърне си сменил. А може ли да ми кажеш от къде го купи или някакви предложения какво да сложа и аз?

 

От всякъде можеш да си купиш гърне, има много сайтове из интернет, както казва и колегата и от продавалника става, имаш голям избор. За предложение бих ти препоръчал на magnaflow хубав звук вади много ще ти хареса, но както и цената, малко са скъпички. Публикувано изображение Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за помоща, а може ли да ми препоръчате някой конкретен модел или оферта (сайт, линк), който да си купя?

Редактирано от venkata1811

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ето ти 3 варианта между , които се двуомих кое да си купя :

 

Номер 1

 

Номер 2

 

Номер 3

 

Аз си купих Номер 2. Не защото е по-скъпо, а защото самата му тапата има опция за регулиране.

Номер 1 пак е същото, но няма тази опция като номер 1. Иначе не виждам друга разлика между двете.

А номер 3 е по-евтино като вариант , но няма тапа. Тя лесно може да се направи стига да имаш подходящите условия.

 

Гърнетата са китайски, марката им е Unique . Не съм сигурен дали всичките са тази марка, но това което аз си купих е такава.

В продавалника можеш да намериш и някой REMUS или Magnaflow, втора ръка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...