Jump to content
Янушев

WOT ( World Of Tanks )

Recommended Posts

Да видим дали някой колега играе тази игра и до колко е зарибен по нея Публикувано изображение

Колко танка има,коя нация предпочита,любим танк,в кой клан е(ако е).....и разни такива Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доста зарибен, :rolleyes: , Цъкам я още от както беше бетата.Имам 15-на танка :P . За любим танк е трудно да се каже, Т34, IS-7, IS-4, Т-34-85. Сега се зарибявам по японските :D .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз я играя от около 2 години-имам 7000 битки. Но още нямам 10-каПубликувано изображение

Купуваш ли си премиуми.Аз само 1 път си купих.Харесва ми много играта,но невиждам смисъл да си влагам парите в нея Публикувано изображение

Имам приятел който има 25танка - 10-ки и е вложил в играта над 1000евро Публикувано изображение

Играеш ли в някой клан или си цъкаш свободно :)/>

Как ти е ника да те добавя в приятели :)/>

Редактирано от Al Capone
Не цитирай предходно мнение!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Epics съм от доста време, но по принцип цъкам соло, че обикновено когато аз имам време няма кланови битки... До Тук съм вкарал към 30-на лева, гледам да не се набутвам много, че не знам в кой момент ще ми писне. Ник-а ми е същия ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз играех малко,но ми омръзна бързо заради доста тъпата система pay2win или трябва да гриндя като ненормален ,че да стане нещо.Прехвърлих се на Warthunder там има повече действие ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...