Jump to content
slavikn

Покупка на сивик 1.4

Recommended Posts

Здравейте! Не намерих тема която да отговори на моите въпроси за това реших да пусна нова . Въпросът ми е намерих една хонда сивик 1.4 90 к.с . но мисля че цената която са сложили на колата ми се струва съмнителна от страна на качеството на колата а цената е 2000лв . Внос е от Германия и колата върви прилично но мисля че има някой дефект . Та ако някой може да ми каже какво да гледам и да търся по колата при покупка? Много ще съм благодарен ако някой отговори на въпроса ми . Благодаря . :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗдравейтеСпоред мен по- добре да намериш колега от форума- от Кюстендил или Дупница- с когото да отидете и да погледнете колата.Дай подробности- има ли ABS, въздушни възглавници, климатик (някои или всички от изброените е възможно да ги няма в този автомобил, който си гледал) ?Погледни и за наличието на ръжда.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега.Бях в Германия,един имаше астра комби на 236.000човека и искаше да я исхвърли за вторични защото и трябваше обслужване...Колата дето си харесал май е купена от такъв(не казвам сигурно)друго-гледай внимателно купето,много е тънка ламарината и ако има ръжди не става от това кола.Друго бръкни в ауспуха ако лесно се маха черното от пърста не гори масло,оглеждай под нея дали има течове...Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори няма ръжда отвън по купето за ауспуха не съм проверил но ще проверя климатик няма , за абс не съм сигурен но калта е 98-година . Няма тропане по ходовата част и добре върви не се чуват шумове по двигателя . Но не знам какво да правя ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей За сега има само две възможности: или я купуваш, или не я купуваш. Намери някой колега от форума, с който да я огледате тази кола. Но ако всичко е наред с този автомобил- няма какво да се колебаеш. Късмет.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава вземи я и каквото дребно трябва ще оправяш-цената не е зле.

Благодаря за бързите отговори няма ръжда отвън по купето за ауспуха не съм проверил но ще проверя климатик няма , за абс не съм сигурен но калта е 98-година . Няма тропане по ходовата част и добре върви не се чуват шумове по двигателя . Но не знам какво да правя ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според вас какво може да е качеството на тази хонда за тези 2000 лева при положение че човека от автокъщата казва че може и лек коментар да се направи ?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качеството е адекватно на цената. Имаш 2к, купуваш кола за 2к, караш кола за 2к. Отделно, цената е напълно адекватна за колата, все пак е 15 годишна. Ако се съмняваш, може да си купиш някой от бутиковите модели сивици 6та, които се продават по 4-5-6к лв Както са ти казали хората по-горе - отиваш, гледаш, щом и отстъпка ще има, ако харесаш - купуваш. Не забравяй, че пазаруваш автомобил на 15 години, на чиято седалка e пърдяно от неизяснен брой немци.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От днес вече горд собственик на хонда сивик 1.4 . Регистрирана с всички документи сега само остава да я обслужия и излиза на пътя, но ще е по-натам че от тоя кат не остана и стотинка за масло и ремаци :Д .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ти е честита новата придобивка , сподели какви са ти впечатленията :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и добре дошъл в клуба малките самолетчета! :plane:

Редактирано от bobchoo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен.Много да те радва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Трябва ми спешна помощ . Искам да питам джанти 14 цола ет25-35 7j дали ще станат на сивика 6та генерация без да опират в макферсоните ? Слагах преди 15 цолови ет35 и 7j нямаше проблем но не знам дали ще е така с 14 цоловите. Много ще съм ви благодарен ако ми помогнете :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Трябва ми спешна помощ . Искам да питам джанти 14 цола ет25-35 7j дали ще станат на сивика 6та генерация без да опират в макферсоните ? Слагах преди 15 цолови ет35 и 7j нямаше проблем но не знам дали ще е така с 14 цоловите. Много ще съм ви благодарен ако ми помогнете :)

Може и да нямаш проблем, но виж в някоя тема все пак или направо ги тествай :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 14" j6 et 35, дисковете са 262мм. и остава 10мм. между джантата и апарата.

Ти с кой размер дискове си?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...