Jump to content
Николай Димитров

Спортен волан сивик 6ген.

Recommended Posts

Здравейте,колеги!Искам да попитам кои са основните подробности/размери/особености,за които трябва да гледам при избора на спортен волан?Става въпрос за Сивик 6ген.Благодаря предварително! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като начало колега кажи дали имаш Air Bag или не.. понеже ако имаш мисля, че работата става по дебела. А ако нямаш основното, което трябва да гледаш е размера на кормилната ти щанга, броя шлици (примерно на 5ген. е 29 на 6-та бяха повече мисля 33) и дължината на самия фланец. Общо взето това са основните неща, които трябва да гледаш при избора на спортен волан.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега като гледам този е някакъв универсален волан и няма фланец към него, значи това което трябва да направиш, ако купиш този волан е да си направиш фланец, или ако намериш някъде готов изработен.. Фланеца трябва да отговаря на твоите шлици и там горе дето ти обясних размерите и трябва да има броя отвори, които има този волан (6 дупки) към които трябва да хванеш фланеца.. не знам колко добре съм го обяснил, надявам се да си ме разбрал :) Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...