Jump to content
Prodigy

Въпрос за фарове Ангелски очи

Recommended Posts

Здравейте,

Искам да попитам дали фарове Angel eyes за сивик 92-95 седан могат да паснат на сивик 92-95 хетч?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да станат Публикувано изображение

 

Въобще ли няма да паснат или ще се получи нещо като фуга към калника ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да ти кажа аз съм с Angel на моя хеч и си имат малка фуга,а тези от седана според мен ще ти дойдат много по-къси.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не бих си взел такива боклуци за да не се чудиш после като мен как да ги поправиш. И за ксенон наистина не стават крушките им идват по-дълги и светлината е повече настрани отколкото напред, не пасват добре, за да ги регулираш ти трябва магия особено левия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега разликата при хеч и седан е в мигачите ако не се лъжа. Но при тези "тунинг" фарове мигача е заедно с фара и няма да паснат 100%. Ако не си доволен от осветяването ти на оригиналните фарове, пробвай да ги занесеш на майстор. Има хора, които ти правят ново покритие на рефлектора, а ако просто искаш по добър външен вид има теми на колеги от форума, които са правили леки подобрения на фаровете да изглеждат по - добре. Например: http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=27848 Сега видях, че има и отделно фарове и мигачи в тази тема... може да си вземеш само фаровете и отделно да си поръчаш мигачи.. само давам идеи. Успех от мен. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...