Jump to content
Valio_87

Проблем с паленето

Recommended Posts

Здравейте.Карам Хонда Сивик 1.3 , 93та година и за 1ви път се сблъсквам с подобен проблем. Бих Ви помолил ако някой знае или се е срещал с проблема да ме насочи , преди да отида на сервиз и да ми кажат 1000 глупости , но вероятно не и проблема. Колата не иска да пали.. Върти до побъркване , акомулатора е на половин година , бензин има в нея доста , но не може да запали. Предполагам , че е бензинова помпа.. Някой знае ли дали трябва като дам на контакт да се чуе бензиновата помпа , както при някой други коли? Защото при мен не се чува нищо и се чудя дали това може да е нещо , което да ме насочи към нея? Също така ако има във форума майстор , който да разбира от моя модел , а и като цяло , нека се свърже с мен или на лично или на 0898773097 . Не е проблем да си платя , ако може да се видим , да я погледне . Благодаря предварително ! Поздрави : Валентин .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоята помпа е механична - няма как да чуваш нещо.Така или иначе трябва да свалиш дистрибуторната капачка и да провериш в какво положение е тя и палеца.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ги погледна. Много благодаря !

Твоята помпа е механична - няма как да чуваш нещо.Така или иначе трябва да свалиш дистрибуторната капачка и да провериш в какво положение е тя и палеца.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, един комшия имаше същия проблем с неговия Civic 1.3 не искаше да пали на по-блажно време - смени дистрибуторната капачка и проблема беше решен.Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора.

Здравей, един комшия имаше същия проблем с неговия Civic 1.3 не искаше да пали на по-блажно време - смени дистрибуторната капачка и проблема беше решен.Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж дали имаш искра на свещите. Най-вероятно няма. Ако е така причините могат да са няколко и всичките се въртят около делкото ( бубина, комутатор, палец, капачка). Най-добре делко втора употреба. Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички писали. Искам искрено да благодаря. Колата е в движение , проблема се оказа дистрибуторната капачка , беше адски изядена отвътре . Смених я и всичко е наред. Много благодаря. Моля Админ да затвори темата. Благодаря !!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...