Jump to content
bat_zdravko

Лупи за ретрофит

Recommended Posts

Здравейте,

 

купих лупите да правя ретрофит на колата ми, но ми предстои продажба на колата и лупите ми стават излишни.

 

В идеално състояние са, свалени са от ФВ Бора, с цокъл мисля Д2С. Материалът на рефлектора е метал, а не пластмаса, намират се в Пловдив - района на сточна гара. Цена - 40,00лв.

 

Може да се свържете с мен тел. 0898 785004, чрез Л.С. или е-мейл zdravko.zafirov@gmail.com

 

Работното ми време е от 08:30 до 18:00 в делничните дни и моля да ме търсите по телефон по всяко друго удобно за Вас време.

 

С уважение: Здравко

 

Снимки:

 

Публикувано изображение

 

 

03.01.14

Нова цена - 30лв.

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

купих лупите да правя ретрофит на колата ми, но ми предстои продажба на колата и лупите ми стават излишни.

 

В идеално състояние са, свалени са от ФВ Бора, с цокъл мисля Д2С. Материалът на рефлектора е метал, а не пластмаса, намират се в Пловдив - района на сточна гара. Цена - 40,00лв.

 

Може да се свържете с мен тел. 0898 785004, чрез Л.С. или е-мейл zdravko.zafirov@gmail.com

 

Работното ми време е от 08:30 до 18:00 в делничните дни и моля да ме търсите по телефон по всяко друго удобно за Вас време.

 

С уважение: Здравко

 

Снимки:

 

Публикувано изображение

 

 

03.01.14

Нова цена - 30лв.

 

Лупите утре заминават за Сливен, ако някой от клуба иска - може да ми пише до довечера, за да отидат при колега. Моля модераторите да изтрият темата, обявата вече не е актуална.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...