Jump to content
VTI-S

Каре

Recommended Posts

Колеги някой сменявал ли е вътрешното каре. Мисля че от това което прочетох имаше колеги правили това упражнение, но не видях цената и качеството на резерната част. Някой ще сподели ли неговият отпит от смяната на вътрешно каре за Хонда акорд 2.4 би трябвало да става и от/на 2.0 cl7 но не съм 100 % сигурен. Моля някой вещ фен с такъв автомобил от повечко годинки да се изкаже.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой сменявал ли е вътрешното каре. Мисля че от това което прочетох имаше колеги правили това упражнение, но не видях цената и качеството на резерната част. Някой ще сподели ли неговият отпит от смяната на вътрешно каре за Хонда акорд 2.4 би трябвало да става и от/на 2.0 cl7 но не съм 100 % сигурен. Моля някой вещ фен с такъв автомобил от повечко годинки да се изкаже.

Колега, здравей! Преди 2 седмици го смених на Акорд 2.4 Тупе С, 2005. Човекът от който го взех го продаде заедно с цялата полуоска за 350 лева. Първоначално човека прати една която не стана , защото беше от дизел. След това я сменихме. След тая смяна, полуоската е съставена от две части - лява и дясна, съединена с шлици. Лявата е ос с лагер, дясната - 3 карета и ос. Та лявата част не стана, но след разглобяването - изваждане от шлиците стана - пасна. От хонда ми предлагаха оригинално вътрешно каре за 617 лева - само карето! Ти си направи извода за какво става дума и си прецени. Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно ракията е в повече, но я обясни пак за полуоста!!! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...