Jump to content
prelude

Трябва ми Делко за D16Z..125к.с. за един ден

Recommended Posts

Здравейте.Има ли някой резервно делко или кола с такова,която не ползва в момента?Двигателят е D16Z..нещо си ( не ги знам много сивиците),но е малкият витек 125 коняТрябва ми буквално за час-два,за да запаля една такава кола на която й липсва делкото.Ще съм благодарен.Сам ще дойда и ще си го взема,после ще го върна на края на деня за да не ви разкарвам.В София съм,Княжево по-точно.0889601489 ми е телефона - Иво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От толкова хора със Сивици няма как да няма 1 , който да ти даде рамо...:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неделя по обяд...сигурно още реанимират или вече са облекли костюмите на Power Ranger :)Гледа ли го това ташак,щях да падна кви откачалки има по този свят и дори живеят по-добре от нас сигурно:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нене , това не съм го гледал :D :D :blink: Този "power ranger" братле ако беше попаднал на някой с по-лабави нерви и мек пръст , щеше да си замине като стой та гледай.Като го гледам ченгето как е хванал кобура , малко му трябваше да разнищи "мита" за тези рейнджъри :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще е полезно и някой който е по-наясно със Сивиц-ите да каже от кой друг двигател мога да взема делко за проба.Имам приятел който има от CRV B20-ково, има и от Сивик 4-та ген. D16A...нещо си сигурно.Утре ще ми каже дали ще ги намери,но не знам дали ще работят в моя случай?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радва ме колко отзивчиви са хондаджиите тук, добре че познавам 1-2-ма стабилни стари такива и им пазя телефоните,че иначе бях пропаднал.Може да триете темата.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...