Jump to content
Red Line

Обсъждане на Honda Winter Еvent 2013-2014 София

Място на събитието?  

32 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Здравейте драги колеги!Наскоро се събрахме една група от форумджии и се решихме да организираме така наречената "голяма Хонда зимна сбирка" или така нареченият "Honda Winter Event 2013-14". Колеги обръщам се към Вас с молба, в тази тема да се обсъдят предпочитания за място, дата и организация на събитието. За сега се обсъжда събитието да бъде организирано в средата на този месец Декември ли средата на месец Януари за предпочитане неделен ден! Призивът ми към Вас е, да предложите местоположение за организирането от горе-посочените или друго. Предпочитание а дата на организиране на събитието. И не на последно място. Как Бихте предпочели да бъде организирано събитието? Визирам с последният въпрос: събиране на последствие уточненото място, шествие, гонки и да не забравяме заведение или място в което да се стоплим накрая!Надявам се да съм бил ясен, ако не се извинявам. Нека пазим темата чиста!

Редактирано от Red Line
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам хижа Планинец на Витоша. Хижата е с много стаи и механа която без проблеми ще ни събере. Не е трудно да се стигне до там, мисля че имаше и достатъчно място за спиране. Намира се по пътя за копитото. Миналата година бях там на 26 декември на рожден ден и мястото е супер. Относно организацията, зимата е ясно че не може да има гонки на тоя студ....

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никви гонки само вино и сланина вече !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещата клонят Към Хижа свинско и винско. Нека чуем още предложения! :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за хижата бил съм там и е супер ! Пък и е доста близо , по спомен няма и 10-12 км от околвръстният път !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете ме и мен за планина , за тази година ще е най добре !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимам едно патронче(10л.) домашна ракия и мармота и идваме :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре тези дни ще поразпитам и уведомя за хижа Планинец на Витоша. Остана да оточним дата за месец Януари. Предлагайте и нека да направим една хубава среща!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги какво стана в крайна сметка ? Май ще е за края на януари тая среща ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам май нищо , трябва да си организираме нещо все пак !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След дълго отсъствие от моя страна дойде и ред и на срещата. Решихме да се проведе на 1 и 2 Март на хижа в пл.Витоша. Предполага се че ще е хижа Алеко (на седмичната среща София ще го дооточниме), понеже има голяма спална база и има възможност за запазване на по голям брой места. Идеята е да се съберем една вечер в планината всички любители на нашата марка! Ще се радвам да се организираме! Вторник вечерта окончателна информация относно потегляне, нощувки, при желание куверти и т.н. Благодаря за проявеното търпение!

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...