Jump to content
100EV

комфорт модул на сивик 6 англичанка

Recommended Posts

Помогнете колеги , някой слагал ли си е такъв таралеж в гащите. Чета тук таме и оставам с впечатление , че най големия проблем ще е да се перекарат кабели през гумените връзки между купето и вратите :unsure:/> Веднъж се бях ровил там и не мисля ,че ще ми е много лесно да прекарам през тая връзка 4-5 допълнителни кабела . Ако някои случаино е ровил там да сподели ще съм много благодарен . Поздрави и благодаря предварително .

Редактирано от 100EV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво става колеги никой ли не се е ровил в тия гумени врузки ?????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен има прекарани кабели за алармата от там но не точно ( просто има допълнителен сноп прекаран отвън увит в изолирбанд )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Замисъла ми е да вкарам модула в лявата врата и да пракарам до него постоянно захранване от акомулатора и + от контакния ключ а оправление (инпулс) от машинката на централното. Та проблема ми е там как ще прекарам кабелите между вратата и купето а и като цляло дали тая дяволска мишинка ще сработи - претесняваме дали инпулса от централното ще ми свърши работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нито от темата ,нито от текста се разбира какво питаш и какво искаш да направиш и най вече защо.През гумените връзки минават до 25 кабела.Къде е проблема?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема е там ,че не знам как да разглобя връзките за да мога да прекарам кабелите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намери електричар в близкия град/село.Това ми идва на първо четене като съвет.Щом не знаеш един маншон как да свалищ,сещаш ли се от връзките какво ще последва?

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...