Jump to content
REDJI11

проблем с акорд 6 2.2type r

Recommended Posts

Колеги имам проблем с акорда при определени обороти забива изписва грешка че не работи agr vintil а винтила е сменен чистих го и след няколко км. Пак ми светва чека .някой да е имал подобен проблем за

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам подобен проблем. Но подозирам че не е проблема с самия EGR клапан, защото и аз съм го почиствал моя, макар че привидно отваря и работи, а по скоро е в тези каналчета, който са под горивната магистрала и отвеждат изгорелите газове в смукателния колектор. Ако имаш възможност разглоби и ги провери/почисти. Има клипчета в нета как се прави... Аз за момента нямам възможност да го правя и не ми се занимава докато не се задълбочи проблема, щото имам газов иженкцион и е по трудоемка тази процедура.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз също сложих газ. инжекцион но проблема е от преди и е на бензи и на газ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме разбра - имах предвид че заради дюзите на газта става по трудно разглобяването за да се стигне до тези канали на егр-а. Иначе и аз имах проблем с едно такова "замисляне" при ускорение като карам извънградско повече. Някак мудна при ускорение и на газ и на бензин, все едно бедна смес.

Редактирано от MIYAMOTO
Цитати

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да точно при каране извън градско при по продалжително каране с едни обороти при подаване на гас от 3500 до vtec а е мудна направо забива, ако ти е възможно да ми дадеш линк как става почистването

Редактирано от REDJI11

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Примерно -

Редактирано от MIYAMOTO
Няма нужда да цитираш предходно мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако има развитие при теб с проблема пиши, ще е интересно и полезно за EGR-a и проходите му към колектора, а и в крайна сметка проблема дето имаш (имаме).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега колата се оправи беше прав пътищата към смукатела бяха задръстени почистих ги и се пооправи но беше ми скасана и меката връзка на колектора а точно след нея е първата ламбда сонда и подава също не точна информация в компа,смених и нея и за сега не ми е светвал чека а пък и забиването изчезна незнам как да кача снимки на капачето на смукатела колко бе задрастено мерси много за помоща ;)/>

Редактирано от REDJI11

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прати ми ги на пощата или през скайп. А след меката връзка не е ли втората сонда, а не първата. Много ли беше скъсана меката връзка, "пърдеше" ли от там , т.е. излизаха ли газове?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...