Jump to content
chemiliq

Смяна на габарит на заден рег. номер

Recommended Posts

Здравейте, колеги. Дано съм постнал в правилния раздел, ако не е така се извинявам. За повечето хора въпроса ми може би е тъп, но аз не намирам решение. Да кажа за какво става дума все пак. Изгоря ми едния от габаритите на задния регистрационен номер. Сега номера ми номер се осветява само от едниния габарит и ме дразни. Отвих двете болчета, които държат габарита, тези които се виждат над рег. номер. Обаче не мога да го извадя, защото опира в регистрационния номер (по скоро в стойката, която го държи). Пробвах да го въртя по всякакъв начин и не успях да го извадя, стига до някъде и повече неще. Т.Е пластмасовата част, която се вижда от вън при номер не мога да я извадя достатъно за да сменя крушката. Не вярвам да не е измислено и да трябва да сваля номера, който път има пломба. Не съм махал кората на багажника от вътрешната страна за да видя да не би да имам достъп от там, което за мен е може би начина ами си е работа и първо реших да питам. Колата е англисйки сивик с купе MB2, ако има значение производство 96 год.Предварително благодаря на отзовалите се.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става без да се сваля кората от вътрешната страна, правил съм го няколко пъти, но е доста пипкаво и трудно. След като си развил болтчетата, които държат самото плафонче, с тънка отвертка се откопчава от едната страна и внимателно се изважда стъклото(плексигласово е) леко на една страна. Сменяш крушката и тук идва трудната част по връщането обратно на съклото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз си изпилих пластмасата на номера и стана много лесно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...