АНДРО 22 #1 Posted November 23, 2013 Честит ЮБИЛЕЙ,Мой!Много здраве,щастие,късмет и пари за всичко останало!Продължавай да караш колите да съскат...както и разни хора,бъди такъв какъвто си!!!(ти за т'фа ма кефиш)НАЗДРАВЕ!!! :D Share this post Link to post Share on other sites
west bam 107 #2 Posted November 23, 2013 Жив и здрав фен Share this post Link to post Share on other sites
atoma 1006 #3 Posted November 23, 2013 Честит рожден ден Драго, жив и здрав, и успешно сглабяне на S2k from hell Share this post Link to post Share on other sites
ObiChLiFk0 495 #4 Posted November 23, 2013 Жив и здрав фен !!! Много много здреве и радости Share this post Link to post Share on other sites
Crazy job 434 #5 Posted November 23, 2013 Честит рожден ден!!! Много здраве и збъднати мечти. Share this post Link to post Share on other sites
CivicSS 0 #6 Posted November 23, 2013 Честит рожден ден!!! Share this post Link to post Share on other sites
doggy 183 #8 Posted November 23, 2013 (edited) ЧРД ве мен.Да си жив и здрав,другото ще си го купиш. :drunk:/> Ай наздраве. Edited November 23, 2013 by doggy Share this post Link to post Share on other sites
d0gyyy 77 #9 Posted November 23, 2013 Честит рожден ден Драго, жив и здрав бъди и все по-често да ни радваш с това, което правиш. Share this post Link to post Share on other sites
Dzenky 296 #10 Posted November 23, 2013 Честит рожден ден на едни от наи големите фенове на марката Много коне под капака за много успехи! Share this post Link to post Share on other sites
Валентин87 24 #11 Posted November 23, 2013 Честит рожден ден да си жив и здрав Share this post Link to post Share on other sites
HCT 22 #12 Posted November 23, 2013 Честит рожден ден, да си жив и здрав, другото между другото Share this post Link to post Share on other sites
Dragi4 1506 #13 Posted November 23, 2013 Благодаря Ви,тъпкано да ви се връща 1 Share this post Link to post Share on other sites
Mr.OFF 540 #14 Posted November 23, 2013 Наздраве Мой ! Share this post Link to post Share on other sites
crx-japanstyle 274 #15 Posted November 23, 2013 ЧРД желая ти здраве и успех със проекта,наздраве Share this post Link to post Share on other sites