Jump to content
gabara

Скоростна кутия от B16A2

Recommended Posts

Здравеите колеги! Наскоро се здобих с 6-та генерация сивик седан VTI.Колата е много запазена и много ме радва.За купето си върви доста.Обаче много къса тая скоростна кутия. На 2-ра изключва на около 96-8км,на 3-та 140км. Дразни ме това че на 5-та с 110-115км съм на 4000 оборота.Към 140км някъде включва втек-а. Въпроса ми е;Има ли някоя по-дълга 5-та за б-серия и ако да,от каква кутия може да се ползва? Може ли малко инфо. за кутията.На нея има щампа S4C?Благодаря предварително!

Редактирано от gabara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Чичко Гугъл знае всичко!,vtec-a го включва на 5500об/м, т.е. след 150км/ч! ;) ,освен ако не е пипан като моя и при рязко ускорение почва от 5000об/м.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втек-а съм го направил на 5400об. от втек контролер.Днес обърнах внимание ,че е малко след 150км.Явно съм се заблудил.Та в краина сметка имали някакъв вариянт за по-дълга 5-та?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-дълга 5та можеш да вземеш от S80,скоростната кутия на тайп Р интегра,но ще ти е доста трудно да намериш.Има го и варианта да смениш файнала,което ще е доста по-лесно,но с повече недостатъци.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крадко и просто си реши проблема с закупуването на S9B от англичанка VTI.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...