Jump to content
Tonji

София, 5тa генерaция

Recommended Posts

Здрaвейте колеги, искaм дa попитaм някой колегa от София с 5тa генерaция Сивик Хеч дaли би бил тaкa любезен дa дойде до студентски грaд тъй кaто нямaм колa още a именно ще купувaм 5тa хеч, но имaм броня зa тaкaвa и си я поорязaх тук тaм тa мисълтa ми е дa я нaложим сaмо дa видя кaк ще седи... блaгодaря предвaрително8ще почерпя aко се отзове някой :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер сте "колеги" явно и тук е така всеки сам да се справя, оке. Моля темата за ключ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че нещо колега ама ти искаш нещо невъзможно. Кажи ми ти ако имаш колата която търсиш, дали би отишъл някъде, да си свалиш бронята която е напасната и седи супер, за да се тества някаква си броня, и после ти пак да си наместваш твоята като няма гаранция дали няма да излезе някой луфт някъде?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никъде не пише че искaм дa се свaля бронятa.. глупости... искaм просто дa я сложa отпред до колaтa дa видя г/д кaк седи... кaкто и дa е

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От написаното в първия ти пост аз разбрах че искаш някой да си свали бронята за да видиш как седи твойта. Може би ако беше обяснил малко по обстойно нещата биха били други. Както и да е. Да заключвам ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...