Jump to content
Veseliq

Рециклиране на дюзи в София

Recommended Posts

Някой ползвал ли е услугите на някой от Bosch Service / Diesel Service центровете в София, които рециклират Бош дюзи, каквито има в дизела на Хонда? Би ли могъл да сподели впечатления?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво имаш в предвид под рециклиране? Смяна на цедките и ултразвук или?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идея какво им правят - предполагам, че подменят уплътнения, кристала, чистят с ултразвук, каквото там се прави, за да заработи дюзата като нова. Тука пишат какво им правят, но бих бил по-спокоен ако знам, че някой колега със същия двигател е минал през процеса с положителни впечатления:http://sofia-diesel-center.com/bosch-serviz/retziklirane-dyuzi-bosch

Редактирано от Veseliq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние ходим принципно при Дунев, ама за бензинови дюзи, дизелови не сме правили до сега. Там работят много добре и на добри цени :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да звучи глупаво, но преди да го направиш пробвай с някой "чистачи" на системата под формата на добавки в резервоара. В cox motor group има погледни я

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля да рискувам с добавки, до сега не съм чул никой да е възстановил износени дюзи с добавка. От Юбико ми казаха да отида в Бош Центъра на околовръстното поне за диагностика, а като дадът разпечатка за състоянието, ще решим как да продължим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз работя в Бош дизел център.... Ако искаш пиши на лично каквото те интересува и ще ти обясня как стоят нещата. А за тези SDC-sofia diesel center не препоръчвам да се ходи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...