Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Две клипчето от хонда срещата ноември месец мисля, че беше кой е колегата с петата генерация искам пак една сверка да видим сега със д16з6 всмукателя и изпускателя каква разлика ще има Публикувано изображение 5-тата колегата каза, че е сток пък после ми казаха, че не е сток :D/> се тая де..

 

http://vbox7.com/play:54d284af9f

http://vbox7.com/play:f6bb0ce618 с пежото нещо клипа е многоо къс дейба ;d

 

5ген. Д15Б2 е моя и е пълен сток с изключение на спортния филтър. В момента колата е с по-големи спирачки, стабилизираща щанга отпред, и по-тежки гуми и джанти, но ще замерим за спорта ;). Ще трябва да е скоро, че ще слагам друг мотор. Ще се разберем на ЛС

 

Да не съм off, в петък летящ от 2-ра, срещу Бмв Е46 320д 150кс, до края на 3-та 3-4коли за Сивика 2.2I-CTDI :). Не му се повярва какво стана и на светофара на Сточна гара мина на червено.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е живот и здраве края на месеца ако се засечем Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що срещу Golf III GTi DOCH с неясни модове, на старта първия път тръгнахме заедно, втория се окопах малко, до 100 около кола зад мен, до 115 кола и половина и малко след това се отказва. И двата пъти така

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще се намери ли едно заводско купе(6) d16y8 да бие една корола на същите коне ? За София става въпрос

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да бъда сверка :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що паднах от ауди а6 комби на околовръстното. Бяло, от последните а6 с два ауспуха отзад и сигурно беше 2010 поне. Достойно му се държах и чак почна да ме дърпа по-сериозно след 160 като сложих 4та. Какъв ли е бил този дзвер? :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко по рано видях такова ауди да го мият в младост и потегли към околовръстното и най вероятно е било същото Публикувано изображение беше с 2ма пасажери - мъже. Аудито е дизел Публикувано изображение мисля че 3.0

Редактирано от Гошетоо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно е същото - беше с двама и току що измито... Е ако е така,, какво му мисля - то 2.0 дизел са по 170 коня това си е явно над 200 коня....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A6 2010 3,0 дизел е 245коня и не знам си колко нютона,яко се мъкне тоя кораб,карал съм от тая година 2,7 дизел,190 коня,автомат разбира се,има дооооста добра тяга....

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми значи е постижение за мойта линейка, че почти не ме дърпаше до към 150 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко на ботевградско шосе някаква БМВ Е46-ица получи бинокъл. Светва светофара жълто и тоя излита, аз те първа тръгнах да вкарвам първа скорост. До края на втора вече го подминавах, въпреки 4-5те метра разлика на старта. Аз съм с 5та хеч добре сгъстена и настроена Б16А1 с хубава изпускателна система.Не е нещо за хвалене, ама ми стана забавно къде е тръгнал да се гони :lol:/>

Фен гледай само да не попапаш на старт с некой змей Е46 330 бензин
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен и 330-ката да вземе биноклето ми се струва :D:D

  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

]Фен гледай само да не попапаш на старт с некой змей Е46 330 бензин

Ако имаш такава на линия бих се пробвал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе,чак да вземе биноклето,няма да е,ама и разликата няма да е кой знае колко впечатляваща!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бесен съм колеги. Пак на околомръсното се прибирам аз и се закачам пак с ауди а4 дизел, но този пък от старите. Подцених го и тръгнах на газ, но после превключих на бензин. Е не можа да ми избяга, но нямах никакви шансове да го стигна, а се движехме с 190 там където са камерите на мак доналдс. Добре, че не размазахме някой, че както пресичат там разни малоумници... Човека спря на светофра, аз нервен свалям прозореца да го питам - 1.9 тди с чип и генерация. Каза било 155 коня... Откачих. Ще хвана да продам всички котори дето има у нас и да си направя една кола поне да ми прави кеф....

  • Надолу 12

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М........к,я си представи ей такъв малоумник да кара като теб със 190 в град....и блъсне твой близък...кой ще е малоумника тогава

  • Нагоре 4
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен,че е бил пред теб,трябва да се срамуваш и за самата постъпка.Не е геройство ,че си карал със 190 в града.Предполагам всички обичаме да даваме газ,но трябва и разум да има в цялата работа.п.п Сори за офф

Редактирано от ARMAVEL
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно се осра темата от толкова героизъм, да суапваме мотори и да трепем малоумниците...айде мислете малко бе, в населено място гонки до припадък...я ще влезеш в дупка на пътя, я ще се поднесеш...и да мрат нещастниците наоколо...насрахте се, без извинение!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

]Фен гледай само да не попапаш на старт с некой змей Е46 330 бензин

Ако имаш такава на линия бих се пробвал.
Имаме няколко фен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, репутация -6... човек да не сподели нещо... Еми няма да пиша повече и толкова... А казал съм малоумници, защото реално и със 60 е имало хора, които са били смязани там, защото без грам мозък пресичат точно на най-оживения участък. И не съм казал, че е геройство, че съм карал с 190. За разлика от доста хора мога да преценя кога с колко да карам за 1 мл километри дето имам... Просто този ме издразни и реално ако щеше да става нещо, той щеше да направи глупоста...

Редактирано от jikencio
  • Нагоре 3
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реално всеки тук се гони и прави изпълнения. Значи аз като съм казал, че се годя с 190 и вече въм в черния списък, а всички други са застраховани, че нищо няма да стане... Или примерно колегата, който се е гонил градско на ботевградско с бмвто, на него не може да му се случи нищо... Всички внимавате и карате без никакъв риск... Винаги има риск...

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Великолепна тема е тази. Публикувано изображение

 

 

Сигурен съм че всеки случен посетител на този форум, първо тук влиза за да се посмее на 388 страници с простотии.

  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво е правено по колите? и би било интересно сетъпа на гуми и джанти на двете коли ;)мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес наказах октавиа 1.8 турбо. Изпълни се до втора и после го пуснах, за да не ме критикувате, че карам рисковано и да ми набиете минусите. Беше чисто като летище без пешеходци :)

  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...като знам как припада 125 коня англичанка от мен с д16з9 съм в купе вариантите са два или съперника на англичанката е в лошо състояние двигателя или тя е сериозно засилена :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сток b18c4 октавия 1.8 турбо не можеш я наказа,освен ако октавията не изпусне предавка,или просто октавията не е турбо,или пък е пълен гроб,пък може и човека да не е знаел,че се съзтезава с теб... А ако колата не е сток,кажи какво е правено по нея!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е кой пък те излъга, че не мога и защо да не мога? Човека с октавията ми е приятел и ги сложихме умишлено, защото и на него му беше любопитно... Кое е толко нереалното :) октавията е 2001 и е перфектна, а чопвека е маниак :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондажий във форума на хонда да защитават шкоди от 150 коня :)

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами просто Аеродек B18c4 от 1.8 турбо на октавия на 400 метра е кола назад... На купето на А3 примерно тази гонка е безмислена,аеродека пада с около 3 коли. Аеродек със същия мотор от 1.9 TDI 150 коня с чип на купето на пасат припада пак и то с МНОГО. И все пак от старта зависят много неща,виж по-голям шанс имаш ако колата е хечбек и пак срещу посочените коли в добро здраве с грамотно каране от двете страни-трудно ще излезеш пръв. Но пак казвам,има много неизвестни,газови уредби,турбота в какво състояние са и прочие... Говоря по принцип и не означава,че съм прав на 100 % . И не мога да разбера какво е това ''защитаваш'' говорим реално! Иначе съм сменил около 30 автомобила досега,такова нещо като защитавам няма. Не и при мен имал съм шкода,в момента нямам! И по-скоро просто начина ти на писане ме накара да напиша каквото и да било мнение,понеже ми стана интересно,понеже пишеш ''Наказах'' което само по себе си предполага да си го бил с МНОГО. Не пишеш ''взех му старта'' или бих го с 2 метра примерно... Затова те питах,какво е правено по колата,нищо повече. Не се заяждам или нещо такова,просто между тези двете коли,шкодата е по-бързата,макар и с малко.

Редактирано от Civic Owner

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм имал шкода от нова - фелиция 1.6 75 и я продадох на 140 000. Лоша дума за шкода не мога да кажа, но реално не виждам октавия 1.8 турбо защо ще е по-бърза... Не си хваля колата, а просто гледам на нещата реално..познавам 10 човека с хонди, които ме накараха да си купя хонда и сега се оказва, че стокова б18, само заради това, че е в купе от англичанка пада от всякаквъ други дръгели под 169 коня...:)

Редактирано от jikencio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еди Ведър не ;) разбра ли за всичките години ,че нашите коли в бургас са на Стероиди всичките (от въздуха е).Тази англичанка има 15.6-7 на Сливен . Сериозни модификации няма(обичаините) (собственика ако реши да напише).Другата З7 е само с генерация мисля на 60мм. :):rolleyes: стига сте нападали колегата jikencio всеки е правил грешки въпроса е да не ги повтаря. :cool:

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво е правено по колите? и би било интересно сетъпа на гуми и джанти на двете коли Публикувано изображение

мерси

 

англичанката е 113 коня заводско едновалка без втек с колектор 4-1 и генерация на 60мм,дросел от б16 60мм,интейк с филтър Апекси,заводската кутия с 4.058 файнал(много дълга кутия.ще я сменям),портната глава от мен(аматьорски само изходите и входовете на главата с по 2мм,леглата на клапните не са пипани).колата тежи 1100кг.аз съм 85 ;) на клипа е 14ки 185/60.момчето с втека с 185/55 и е около 100 кг под моито тегло.и той е с генерация на 60мм,интейк и т.н..правихме от място и летящт.и двата случая пада.както пада и стокова б16ка 6ген от същатата англичанка,както и англичанка с б18ц4 ;) б16а2 с колектор 4-1 и тръби на 63 ми пражи 2 коли на 400м.тва е.доказано и проверено мн пъти ;) квото искате си мислете и говорете.колата е ниска 15ка
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бряяяях тая амгличанка,почти без модове ниска 15ка...вти та падат.браво явно много се е уцелила,нещо като на рулемейкара ще да е

Редактирано от dufosvti2
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно по темата и няма да пиша повече. Какво точно се има предвид под грешка - че б18 скова е мъртвец, че б18 в аеродек купе е мъртвец или че стокова хонда ако не се пипне нещо по нея да не се очаква да бие много други марки със същите коне и килограми? :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самонавиваш ли се?В класа комби за риба до 1,8 си най-вървящ споко :)А относно шкодите мен навремето с ег-то(равно 14 до високо 13) ме дра мн сериозно една такава октавия 4х4 1,8т само на ремап :)Не подценявайте шкодилака

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПФаааАХааАаа. Кое? Кое е ниска 15-ка??

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е на Сливен може...там масово не много силни коли дават ниски 15ки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...