Jump to content
schnapps

Защо ми изтрихте темата ?

Recommended Posts

Темата бе продавам части за Хонда Прелюд 5 2.0 . Очаквам аргументиран мотив,ако е възможно въобще подобно обяснение :rolleyes:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си мислите ,че съм направил пари на ваш гръб,може да видите,че гарнитурата е взета от друг форум,но все пак ако ми оставите банкова сметка,ще ви преведа 10то лева с които забогатях :cool:

 

Публикувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се че може, понеже аз я скрих, ще ти отговоря. Най-горе в раздел Продава части / аксесоари е написано с доста дебели и виждащи се букви:

Всяка тема без : Име , Местонахождение , Телефон за контакт , Снимки и Цени - ще бъде изтрита !!! Желателно е да оставите и алтернативна връзка с вас - skype , icq , e-mail , msn или други !Ако темата ви е имала нужната информация и пак е изтрита - моля обърнете се към човек от Модераторския екипВсеки потребител има право САМО НА ТРИ ТЕМИ ЗА ВСИЧКИ РАЗДЕЛИ ПРОДАВА !!! Всяка най-стара тема в повече ще бъде ИЗТРИВАНА !!!

Минавайки през въпросния раздел, видях твоята тема която гласи:

Продавам останали ми части за Прелюд 5та ген. Преден оригинален ляв кормилен накрайник използван без луфт - 10лв. Задни оригинални шарнири ляв и десен използвани без луфтове - 10 лв. бр. Чисто нова гарнитура за капак на клапаните + пръстенчетата - BGA - 10 лв. Чисто нов горивен филтър Каво Партс - 20 лв.

Следвайки най-простата логика (липса на снимки и начин на контакт) темата беше скрита. Щях да ти пиша ЛС, но поради друг ангажимент не успях веднага в което ЛС да ти кажа че тема без снимки и начин за контакт се трие. Ти си пусна тема, а можеше да пишеш на някой .......... ма нали така е по лесно да се създаде няква интрижка и да се плюе по мод екипа. Как да е хуу че сме свикнали вече.Надявам се да съм отговорил на въпроса ти. Ако все още искаш темата ти да остане, може да се свържеш с мен и да ми изпратиш липсващите неща за да ти приведа темата по правилата на Форума.Поздрави.ps: изобщо не ни интересува кой от къде си вади парите. Искаме само едно: да се спазват ШИБАНИТЕ правила!!! Редактирано от atoma
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

За какво ги има тези профили тогава,к'вот искате прайте ,честно казано и другите обяви да ми изтриете ми е все тая .

И не ми се впрягайте,след като аз питам и обяснявам нормално.

Редактирано от schnapps

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

За какво ги има тези профили тогава,к'вот искате прайте ,честно казано и другите обяви да ми изтриете ми е все тая .

И не ми се впрягайте,след като аз питам и обяснявам нормално.

 

Има правила и те се спазват, отделно че повече изобщо не търсят начин за контакт в профила. Има доста доклади за липса на такъв в обявите, нищо че човека има такъв във профила. Никой не се впряга, не виждам да съм се впрегнал, обясних ти съвсем нормално, не зная какво повече трябва да направя???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее,не падате по гръб значи :D Какво излиза,всъщност аз съм спазил правилата,но ПОТРЕБИТЕЛИТЕ нямат навика да гледат профилите :lol: Ще ме убийте от смех честно.Аре живи и здрави,квот напрайте напрайте - вие сте прави !

  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не си прав, липсват ти снимките или и те са ти в профила?

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера , защо първата реакция на повечето потребители е да търси причина за да изглежда , че е прав , когато ясно му се показва , че греши .

Конкретно и ясно си нарушил три от задължителните 5 -

" Всяка тема без : Име , Местонахождение , Телефон за контакт , Снимки и Цени - ще бъде изтрита Публикувано изображение"

, а именно - Име , телефон за контакт,снимки .

Пожелателното "Желателно е да оставите и алтернативна връзка с вас - skype , icq , e-mail , msn или други !" също формално не е спазено , защото не фигурира в текста на обявата . Факта , че го има в профила ти не променя ситуацията - не е в конкретната обява.

"Какво излиза,всъщност аз съм спазил правилата,но ПОТРЕБИТЕЛИТЕ нямат навика да гледат профилите " - потребителите не са длъжни и не вярвам на никой , който твърди , че им познава навиците.

Лично аз при покупка на части/консумативи не се интересувам дали продавача е женен , здравно осигурен, с какви възгледи и родословие е .... - интересува ме фирмата производител , текущото състояние и срока за доставка , като въобще не ми е удобен варианта за писмен контакт с него - трудно се пише в автомобила , строителен обект, производство, на полето ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмммм.... дали да не ви пуснем малко "гювеч" в търговския раздел? Една седмица пълна анархия и никакви правила :starwars::guns::bash::box: ....само после без да ревете, че темата ви е "потънала" след 15 минути с три страници назад, виждате снимка на "перфектна част а си купувате пълен боклук, или някой е пуснал повече теми от друг, или пък че потребителите ви се подиграват на цените и качеството на продаваните от вас неща в собствените ви теми... :angel:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее,не падате по гръб значи :D/>/>

Не, ти не падаш по гръб. Вместо да признаеш и да кажеш - прави сте

Аре живи и здрави,квот напрайте напрайте - вие сте прави !

15 изречения фермани без да вникнем в това какво съм написал.Тази тема за мен вече е минало,аз тези части ще ги продам (подаря) така или иначе били те и "боклуци" :D Просто някой от форума няма да си вземе читави чарколяци на тънка цена или в последствие като подарък ако ми писне да ги търкалям в гаража . Това е последният ми пост в тази тема ,ако още ви сърби ЕГОто - пишете си .Живи и здрави ,и си пазете нервите !
  • Нагоре 2
  • Надолу 7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...