Jump to content
koko__2002

Проблем с преден плафон

Recommended Posts

Здравей те. От няколко дена спря да свети предния плафон когато е на средно положение (при отворена врата). Задния свети при средно положение. Предния когато е на крайно положение свети което показва, че не е изгоряла крушка. Някой сблъсквал ли се е с такъв проблем? Сега когато е тъмно вечер е голям проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бутончето на вратата провери ли?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами според мен не е от него, защото като отворя която и да е врата задния в багажника светва но предния не свети.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък при мен като отворя врата светва само предния плафон, задния светва само като отворя багажника, от как я имам си е така и все се чудя къде е проблема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мимо, ти си си ОК, Коко не е наред, т.е., като отвориш, коя да е, предна врата светва САМО предния плафон. Задния свети само при отваряне на багажника. Също така, при отваряне на багажника светва само задния плафон, а предния не.Коко, имаш ли допълнително монтирана аларма. Може там да са объркали нещо, за да ти светят всички плафони, при отваряне на всички врати, вкл. и тази на багажника.В оффроуд форума са ти казали нещо друго, с което съм съгласен - свали плафона и провери всички контакти, и клеми в него.п.п. Двете лампи за отворена врата, и багажник на таблото, светят ли, и как?!

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямам лампа за отворена врата имам само за багажник. В началото като взех колата крушката на таблото светеше само като е отворен багажника. След монтаж на алармата вече се получи така, че лампата свети която и врата да се отвори. Ще проверя клемите защото до оня ден светеше а сега не ще да свети предния плафон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи алармаЖийте са омазали нещата!Отляво на лампата за багажника, трябва да имаш лампа за вратите. Свети при отваряне и на 4-те врати.Щом плафона е светил до онзиден, тогава проблема е в някой от контактите на ключето вътр в него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краси явно това за вратите го има на JDM аз такава лампа нямам там където и на книжката го дават. Даже лампата за АБС-а ми е най долу в дясно между километража и сектора за температура и гориво. Тая вечер го товорих плафона всичко изглежда наред ще видя в събота майстора на алармата да не е от там нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се отчета най накрая остана време да видя за какво иде реч. Ходих при алармаджията и след замервания се оказа че някъде е прекъснат кабел. Не можахме да открием кой и къде и пуснахме нов кабел от ключето на вратите до плафона. Замерих ме от коя врата е проблема и се оказа че от вратата на пасажера като пуснем кабел всичко се оправя (при отваряне на която и да е врата светва, докато ако пуснем кабел от друга врата светва само когато тя се отвори). Та така вече си имам пак светещ плафон :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...