Jump to content
mortanqt

американска civic 8

Recommended Posts

Здравейте, Съжалявам ако се повтарям с темата но не можах да намеря подобна. Става въпрос за Hona CIvic 8ма генерация купена от САЩ. http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11378660406732583&f1=details&slink=4iv3uiГлавно ме притеснява частите дали мога да си ги намеря от някъде. Гледах я колата покарах я много ми хареса цената е приемлива, но това 4е е от сащ ме притеснява. Ако може да ми кажете и една дума за двигателя и ходовата част защото аз знам по принцип че са 6 точки но все пак не са малко пари.... Благодаря предварително :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,колега!Относно резервни части можеш да си поръчваш от общите поръчки с колегите директно от САЩ,има си тема в която на 2-3 месеца се събират. Относно двигателя 140 к.с. ще са добре като динамичност за това купе,а автоматика е голямо удобство за града. Бензиновите Хондови двигатели са едни от най-безпроблемните освен ако не е преживял някакви издевателства,окачването трябва да се прегледа. Във Варна има доста колеги които могат да ти помогнат с огледа.Можеш да се свържеш с колегата MYAMOTO от форума, мисля ще е най-полезно да я закарате в сервиз.Успех с колицата ,изглежда много добре!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...