Jump to content
Japan_PoweR

Въпрос относно МОТОР

Recommended Posts

D1622 Въпроса ми е съществува ли такъв мотор.. така ми пише в талона на хондата която купих...немога да го сверя защото блока е сменян със D15B2.и ако съществува каква е разликата от D16Z6?А рамата е JHMEH9

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро е D16Z2. И двата са едновалови и са лесни за подмяна. Сигурно не си видял правилно Публикувано изображение. Иначе D16Z2 е 109 коня от сивик 4-та, а за D1622 още не съм чувал да съществува Публикувано изображение. Моят блок в момента е D16Z2 и ще го сменям с D15В2, защото данъкът на първия е 186лв. , а на 15-ката е 15 -20 лв. Само да знаеш, че ако по талон ти е един двигател, а в колата е друг може да имаш проблеми с ГТП и няма да можеш да и смениш номерата (ако това се налага). Дано съм бил полезен Публикувано изображение D16Z2 не е В-ТЕК и е със инсталация OBD0, а D16Z6 е В-ТЕК 125к.с. с инсталация OBD1.

Редактирано от Nedkisa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не съм чувал за Д1622 но така пише в талона колега..и съшо пише 92kw. на главата под капака пише Honda Vtec..та от къде идва объркването незнам..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , щракни някоя снимка да го видим :D/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно на някой в КАТ му се е спяло и е объркал талона:blink:/>...в моята талон пишеше че карам хонда CIVIK, а не хонда CIVIC както е правилно:D/>..да не говорим че я бяха писали червено-черен цвят....а тя си беше изцяло червена,единственото черно по нея бяха огледалата:lol:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На всички в талоните пише CIVIK.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Не точно на всички Публикувано изображение . Тези, които са се заяждали на място си им пише правилно Публикувано изображение

 

За да не съм офф, и аз не съм чувал за такъв мотор. И аз си мисля, че някой е спал при направата на талона и верния номер е D16Z2

Редактирано от Artanis

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сьщо сьм имал талон на ,който си е пишело правилно CIVIC.Аиде името го оставяме на страна,но цвета си беше обьркан.След 3 години се наложи да сменя талона заради тази грешка :) ( че ми беше писнало да обеснявам на катаджиите защо в талона е едно , а на яве сьвсем друго) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...