Jump to content
airforce

Теч от хидравликата

Recommended Posts

Здравейте,колеги колата ми е Акорд 99г. и имам проблем със загуба на хидравлична течност.Колата я купих преди около месец и още тогава забелязах че е хвърляла масло по левия носач,имаше и скъсан маншон от същата страна на рейката.Обслужих изцяло колата като майстора смени маншона и семерина на разпределителния вал като мислехме че от там е теча.След изминати около 100-150км. ми направи впечатление че хидравличната течност беше под минимума и помпата започна да свири,долях около 200мл. и свиренето изчезна.Ходих при майстора,но беше зает и не можа да погледне колата та отидох при друг и той ми каза че е от рейката.Самата хидравлика ми се струва че е перфектна няма чукане или луфтове,но този теч е голям проблем.Моля ви за съвет и добър майстор в Плевен за да знам какво да правя.Прочетох за рециклиране в ТУ-София,за майстор от Ч.Бряг и за някакви добавки за спиране на теч и евентуално втора ръка рейка та ако може да ми дадете съвет ще съм ви благодарен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,колеги колата ми е Акорд 99г. и имам проблем със загуба на хидравлична течност.Колата я купих преди около месец и още тогава забелязах че е хвърляла масло по левия носач,имаше и скъсан маншон от същата страна на рейката.Обслужих изцяло колата като майстора смени маншона и семерина на разпределителния вал като мислехме че от там е теча.След изминати около 100-150км. ми направи впечатление че хидравличната течност беше под минимума и помпата започна да свири,долях около 200мл. и свиренето изчезна.Ходих при майстора,но беше зает и не можа да погледне колата та отидох при друг и той ми каза че е от рейката.Самата хидравлика ми се струва че е перфектна няма чукане или луфтове,но този теч е голям проблем.Моля ви за съвет и добър майстор в Плевен за да знам какво да правя.Прочетох за рециклиране в ТУ-София,за майстор от Ч.Бряг и за някакви добавки за спиране на теч и евентуално втора ръка рейка та ако може да ми дадете съвет ще съм ви благодарен.

Отиди при хората от Омбре, те ще се погрижат. Аз имах също проблем с рейката. Оставих колата и след 2 дена си я взех обратно. Втора ръка недей купува лично мой съвет, защо? Защото не се знае втора ръка до кога и тя ще издържи, а с рециклирането поне знаеш ще си караш.... Омбре ми взеха със сваляне, рециклиране и монтаж обратно около 250 лева. Втора ръка, ако намериш, ще ти излезе 130 лева и монтажа и демонтажа 50 - 60 лева което според мен си е безумие.......така че.....ходи да ти рециклират и недей се занимава с втора ръка ( поне не за рейка ). Айде успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...