Jump to content
eNigMa_

Индикатор за чек-а

Recommended Posts

Колеги имам проблем . . . с чек- индикатора. Като дам колата на контакт чека светва чува се помпата като нагнетява и след това изгасва и тогава паля. Обаче проблема е че след запалването и може би минута лампата пак светва . . . на какво може да се дължи това . . Става въпрос за Civic 5 gen sedan . . двигател : D16z6 Публикувано изображение. . . Другия проблем е . . Колата я имам от няколко дни . . Момчето каза че е сменял гарнитурата на главата . . . Обаче маслото и не е сменяно от миналата година . . . Та въпросът ми е колата във високи обороти дими стабилно отзад . . . и като сваля на по долна скорост също . . . На какво може да се дължи . . . или иска просто да се смени маслото . . ама нямам време в момента . . . :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щом чека свети наче иамш грешка в компютара ...а за дименето -най- вероятно гумички или сегменти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D Не са гумички! ;) "...Та въпросът ми е колата във високи обороти дими стабилно отзад . . . и като сваля на по долна скорост също . . ."На по-долна къде отиват оборотите..., гори си масло всякак май? :PЗа грешката: http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=7245&st=15

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...