Jump to content
Traian_God

Газов инжекцион за HONDA CR-V

Recommended Posts

Здравейте колеги!!! Искам да попитам някой може ли да ми каже каква марка газов инжекцион да сложа на CR-V единичка 128кс. Също така и майстори във Варна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега виждам че си нов, но толкова ли е сложно да отвориш раздела 4х4 и да почетеш малко там. Има десетки теми за ЦР-В и газ. Има дадени варианти и модели от колегите, майстори и тн. и тн. Всички почти караме един и същ модел и предлагането на газови уредби е почти еднакво за всички градове в страната, защо всеки си мисли че неговият случай е строго индивидуален !?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам и не мога да намеря такава тема. Както каза нов съм и трудно се ориентирам. Може ли да ми пратиш линк за тема за газово.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eми колега ако имаш лев слагай Ланди Ренцо ! Другата е БРЦ но във Варна читав монтаж няма да намериш Публикувано изображение! Въпреки че ас съм с БРЦ секуент 24.

 

Телефоните на сервиза във варна на Ланди ще си ги намериш от Сайта на Ланди.

 

Читав монтаж на БРЦ има В Пловдив и София за съжаление. но ако имаш път натам няма да съжаляваш след време...

 

 

Това са що годе качествени и скъпички уредби за БГ от порядъка на 1200 -1400 лева. Сега ако искаш нещо нисък клас няма да съм ти полезен.

Успех и да се похвалиш какво си направил.

И незабравяй че качествения монтаж не значи само добре скрити жици и маркучи, а и правилно монтиране и настройване на цялата уредба - което за съжаление се прави от малцина хора в Бългярия.

 

 

 

ПП колега

 

no1else

То теми има ама читавите монтажи се броят на пръсти в тоя регион ми се струва ?

 

Барем помогни с нещо ако знаеш ?

Редактирано от iso_eu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей благодаря ти много за мнението. Сложих си Ланди Ренцо и за сега съм много доволен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво. Много безаварийни км.Похвали се какви пари - какво ти сложиха , колко харчи и някоя снимка ако имаш....;)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...