Jump to content
ToffiFee

Къде ми е темата

Recommended Posts

Може ли някой от администраторите да ми каже защо не си намирам темата за колата на части която бях пуснал ?

  • Нагоре 1
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е в коша!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обявата е от 14.08.2013 - 21.28 часа

"Продавам хонда сивик 1.6 125кс. 97г на части

ако някой има питанки да пише на лично или на смс, защото не винаги мога да вдигна и да съм адекватен по телефона

0894 31 88 67

Поздрави : )

http://s1320.photobu.../?sort=3&page=1

 

edit: 17.08: До всички колега който са писали и са звъняли тези 2 дена искам искренно да им се извиня просто нямах достъп 2 дена до интернет, и не съм отварял форума да прочета кой какво търси.

Също така ще помоля за още 1-2 дена да ми дадете докато влезна в кондикция кой от какво има нужда. Защото чакам 1вото си детенце и немога да отговарям на телефонни разговори и на лични съобщения.

 

Благодаря за разбирането и още веднъж се извинявам ако съм създал грешно впечатление у някой.

Поздрави : ) "

Правилата на форума за раздела , взети от http://forums.hondab...tion=boardrules

    [*]Правило 4 - За всички Купува/Продава форуми:

    * Препоръчително е да дадете максимално точна информация за това което продавате. Ако продавате нещо нестандартно, моля обяснете какво точно е то, за да не подвеждате останалите потребители.

    [*]При какви случаи се заключват/изтриват/преместват теми в раздела:

    При липса на "Купувам:" ; "Продавам:" ; "Заменям:" в началото на заглавието.

    При липса на достатъчно ясно заглавие.

    При липса на цена. Формални и нереални цени не се допускат!

    [*] При липса на посочени населено място и телефон Публикувано изображение Желателна е и алтернативна връзка извън форума (e-mail, Skype, ICQ - по избор)

    [*]При липса на снимка/и на частта или частите. Не се допускат линкове към сайтове за продажба на автомобили, сайтове за покупко-продажби и т.н.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно еми щом така сте преценили живи и здрави да сте :)

  • Нагоре 1
  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То не е до преценката, има си правила, тези правила трябва да се спазват. Колегата над мен не случайно е казал (червения текст от извадката към правилата) че цените са задължителни, описанията също. пример: отиваш в месарницата и пише Месо - 9лв, ама както е свинско ли е агнешко ли е и т.н.Хубаво беше да се допиташ до някой от екипа преди да пускаш такива теми и да искаш сметка от някой за нещо което ти не си свършил както трябва. Поздрави.

  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...