Jump to content
Guest ivaivalito

2ра генерация 1200 лв

Recommended Posts

Guest ivaivalito

Продават ми 2ра генерация Сивик за 1200 лв с газово на една година :) Има лкеи забелешки по външният вид но леки .Колата е 1.5Какво мислите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dragorip

като пристрастен хондата си е хонда ама защо ти е 2ра генерация я почакай послушай се и виж пък може и 4та ген да караш за същите пари от европа. нали мита и тн падат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beneton4o

Мда,ако не ти е много наложителна покупката на кола,поразгледай нещо от чужбина.Например,преди 2 месеца в немското мобиле имаше една 4г. за 350 евро снимана пред гаражчето с градинката,една лачена,гледана-направо ми окапаха очите :dry: .Като гледам ,вече има колеги ,дето са си внесли на евро-примоция :guns::D ,и тънко им е легнало :dry: ...........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivaivalito

Ами аз като цяло търся 4та ген Д15з1 и си имам около 2 000 Е в "касичката"Не знам но нещо съм маняк на по старите коли не защото са по евтини а просто така дори сега карам Трабант :guns: Питам просто 1.5i този модел дали си заслужава ? И има ли почва у нас и части намират ли се лесно.За Д15б2 и Д15з1 съм зарзучил всичко но за тия не знам нищо ????Дори и да не я купя като информация ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iceman

Аз като те слушам май искаш 5та-ген. Защото Д15З1 незнам да се слага на 4-та ген, иначе Д15Б2 си го има и на 4-та и на 5-та. Пък и за 2к евро ... може и да намериш 5-та.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maskata

Ами аз като цяло търся 4та ген Д15з1 и си имам около 2 000 Е в "касичката"Не знам но нещо съм маняк на по старите коли не защото са по евтини а просто така дори сега карам Трабант :thumbs1: Питам просто 1.5i този модел дали си заслужава ? И има ли почва у нас и части намират ли се лесно.За Д15б2 и Д15з1 съм зарзучил всичко но за тия не знам нищо ????Дори и да не я купя като информация ?

Това кои двигател е ако е EW3 едва ли е 2-ра генерация мисля че няма инжекцион втора генерация

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivaivalito

ДА аз се бъркам седан 5та искам д15з1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...