Jump to content
Guest Stef

майстор за спукани брони

Recommended Posts

Guest Stef

Да знаете някой, който прави спукани брони (маски) добре на прилични цени ?Благодаря предварително :) някой беше споменал на една от срещите че знае човек, който лепи брони ... дали има някакви координати :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Моята я залепиха - от Хемус като тръгнеш към Семинарията, точно преди светофара, дето започва стръмното, в ляво. Нищо не пише, но там винаги има спрени коли без брони.Моята броня беше спукана на 2та ъгъла, за 20лв ми я залепиха ... аз единият ъгъл пак съм го спукал. Но не боядисват, трябва някъде другаде да отидеш, да ти я боядисат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

И аз ще ви препоръчам същото място като Магнум.там вече два и повече пъти ми помагат и не взимат много.само дето на Магнум не му е съвсем вярна информацията доколкото аз знам.според мен там могат да ви свалят бронята,да я залепят,да я подготвят за боя и даже да я боядисат:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

да ви свалят бронята,да я залепят,да я подготвят за боя и даже да я боядисат

Гадове! А моята ми я върнаха небоядисана, и ми я натовариха в багажника!Ама за 20лв, толкова :cool:То имаше още работа по ламарините на колата, за това. Иначе наистина предлагат и други екстри

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest neo

да ви свалят бронята,да я залепят,да я подготвят за боя и даже да я боядисат

Гадове! А моята ми я върнаха небоядисана, и ми я натовариха в багажника!

 

Ама за 20лв, толкова :P

 

То имаше още работа по ламарините на колата, за това. Иначе наистина предлагат и други екстри

<{POST_SNAPBACK}>

и аз ходих при него обаче за ни6то работа ми взе 40лв и хич не съм доволен от работата дето е свършил,така 4е се наложи да си купя нова :dunno: е..ти далаверата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

ако не е лепил със същия материал е нормално да се разлепи или счупи на същото място - и аз съм го ял тоя :dunno:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...