Jump to content
SeSSion

Скоби за пружини

Recommended Posts

Здравейте! Трябват ми скоби за пружини и се чудя дали да не си купя, Някой, ако има опит да сподели от къде да си купя, или поръчам. От Варна съм. Намирам някакви за по 30- 40лв., но не знам до колко са хубави.Примерно: http://www.lincos.bg/skoba-za-pruzhini/rachna-skoba-za-pruzhini-270mm-rg-0270

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега! За конкретен магазин не мога да дам съвет, понеже съм от друг град. Моите скоби са подобни(не знам каква марка), но за непрофесионалист като мен са си супер. Към 30 лв. бяха, но и няколко монтьори са ги харесвали. Досега поне 5-6 пъти съмги използвал, включително на чисто нови пружини и няма проблем. Важното е да се внимава със скобите, че и на "майстор" съм виждал как хвърчат. Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За внимаването ясно. Четох, че има за по над 500лв. скоби и се чудя тези за 30- 40лв. да не се скършат от някъде. И се замислям дали да не отида да ми сменят пружините направо в сервиз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам някакви китайски от Гарвана, купени преди около 6 години за няколко десетки лева, не помня вече. Вършат чудна работа, доста-доста пъти вече.Ако смяташ, че ще се справиш сам, дай сигнал и ще ти ги дам, а ти пък като приключиш, ще ми ги върнеш.Калоян - 089 8698086

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последния път като ходих на сервиз да ми слагат нови амортисьори (заради гаранцията), както писах вече скобата изхвърча и започна да удря с чук по пружината. Ужас! Викам "Дай да ти покажа" и си я поставих сам. После газ без да се обръщам. Ако ти обявят цена над 20 лв. на страна по-добре си вземи тези скоби и ще ги имаш и занапред. Или пък от колегата, щом иска да помогне. Ако бях наблизо и аз бил услужил с моите. Успех.

Редактирано от kotarankat

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За скобите незнам,но последно като сменях пружини ползвах свински опашки от най-широките и дебели по около 15бр на пружина и всичко беше перфектно.Мислех и аз да си купувам такива скоби но за тези пари ми се струват малко та*ак работа и затова се доверих на старият и изпитан метод с свинските опашльоци.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сектора за автоаксесоари на Бриколаж има такива скоби за пружини, мисля че бяха около 30лв. Не съм ги ползвала лично, но знам за тях от приятел който вече няколко пъти сменя задни пружини с тях, че са добри.

Редактирано от sylveto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата вече е по- ниска, със съдействието на Драгойчо. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...