Jump to content
paRADOx

Месечна среща София

Recommended Posts

Както винаги срещата ще се проведе в последната неделя от месеца, а именно - НЕДЕЛЯ 25 АВГУСТ - Слатина, зад Булгарплод, от 18:00.

 

Публикувано изображение

 

GPS координати

42.679375,23.388777

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радо, рекса толкова бърз ли стана, че правиш срещата назад във времето? Ех тази машина на времето :lol: :lol: :lol:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХАХхАХАхахахаа. Публикувано изображениеПо скоро....от толкова време не съм го карал, че загубих представа за времето. Публикувано изображение

Нанасям поправка на датата и часа веднага!

 

(Стискайте палци CRX-a да е готов до неделя)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да дойда да покажа няколкото внесени подобрения :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз съм нов малко, но и аз ще се включа да си покажа новото сърце :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте ме и мене :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

приятели! и аз ще доида на месечната среща от няколко дни карам Хонда и вече се влюбих в тази кола в неделя в 18:00 съм там Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е що па и аз да не дойда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адашче ще направим една колона ако не съм на работа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще гледам и аз да дойда да покажа EG-то ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове идвамммм и аз се завръщам в неделя от моренцето и мисля директно да кацна на мероприятието..... НА ЦЯЯЯЯЯЯЯЛАТА ГАЗ

Йоскооооооооооооооо добре че неделята имам работа и няма да мога да дойда сигурно с белия кошмар...... :lol: :lol: :D :D Ама участвайййй бе момЧеееееееееееее

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро не си бях прекарвал толко добре, видях стари приятели направихме няколко старта, с три думи срещата мина добре ако има видео и снимки споделете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получи се много яка среща. Евалата на Йоската, пича дойде от морето на цяяялата газ :D :D Всичко беше на ниво

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм! Изкарахме си много добре! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли снимки клипове нещо? :D d13 как бие 318is?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове и аз съм доволен от събирането....най важното е да се забавляваме а аз винаги съм готов за това.....дайте вярно да видим малко клипчета от мероприятието...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли снимки клипове нещо? :D/>/>/>/> d13 как бие 318is?

Е почна лаенето хаха аз не видях да ме би Д13-ката хаха както и да е сега няма да изброявам и да се оправдавам за състоянието на колата ми, че е под всякаква критика, първо килограмите са ми доста повече, стартовете ги правих на газ, че имах бенизн колко да я паля, после съединителя ми е под всякаква критика хич го няма смесите също не са ми добре абе не бях хич за стартове но ме нападнаха пичовете и неможех да откажа пък и това ми е евридейната кола и така но както и да е кучетата си лаят ис-са си копае хаха Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде качете клипове ,че започнаха интриги ,кой бил ,кой паднал ..оправдания ! А имаше много интересни гонки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Няма ли снимки клипове нещо? Публикувано изображение/>/>/>/> d13 как бие 318is?

 

Е почна лаенето хаха аз не видях да ме би Д13-ката хаха както и да е сега няма да изброявам и да се оправдавам за състоянието на колата ми, че е под всякаква критика, първо килограмите са ми доста повече, стартовете ги правих на газ, че имах бенизн колко да я паля, после съединителя ми е под всякаква критика хич го няма смесите също не са ми добре абе не бях хич за стартове но ме нападнаха пичовете и неможех да откажа пък и това ми е евридейната кола и така но както и да е кучетата си лаят ис-са си копае хаха

 

И аз исках един старт с бмв-то да видим мойта д14-ка как се държи.Ама нещо ми изглеждаше много изтрадало бмв-то, но поне на визия е хубаво Публикувано изображение Редактирано от love_turbo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бмвто има доста работи да му се издокусурят следващия път мисля да дойда с Е30, че евридейната кола не е за гонки а и страда от съединители и смеси айде да не прозвучи като оправдания спирам да коментирам моментния ми статус на колата, нито искам да правя интриги нито нищо дълбоко уважавам марката и съм имал хонда доста по рано от доста фенове които пишат тук нищо лично и съм я карал 7 години нито идвам с цел дразнене нито нищо даже хич не бях предвидил да правя стартове но като ме поканят неотказвам нищо, че колата ми не в кондиция в момента другия път идвам със съботно-неделната кола

Редактирано от west bam
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,някой познава ли колегата със синята 5-та ген втй,който се състезава с Йоско? Ако самият колега прочете,нека ми пише на лично моля,че искам да го питам нещо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...