Jump to content
Guest Ironstone

Концепции Хонда/Акура 2006-2007

Recommended Posts

Guest Ironstone

Acura Advanced Sedan Concept

 

Публикувано изображение

 

Honda Remix Concept

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

The Step Bus Concept

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mario Pankov

Бах ти и грозните концепти, само от Remix-a може да се каже, че ми харесва. А за буса разправят че щели даже да го пускат в продажба...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ironstone

Акурата на мен си ми харесва (лично мнение).

 

Бусът не е правен да впечатлява с дизайн, а с функционалност:

 

The Honda Step Bus Concept represents the ultimate expression of Honda packaging prowess with a mid-engine design and a fully maximized and quickly adaptable interior

 

"Following the traditional Honda theme of 'man maximum, machine minimum,' the Step Bus seeks to create the largest possible interior with the smallest possible exterior," said John Mendel, senior vice president of American Honda Motor Co., Inc. "This innovative concept vehicle shows how large functionality can easily exist within small vehicle packages."

 

Търси си се максимум пространство, функционалност и гъвкавост на малка платформа. Мързи ме да го превеждам цялото...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Боже на къде отива тоя свят :hondarulez: Кви са тия дърворезачки :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

ГЛОБАЛИЗАЦИЯ батка :bg: всичко си мери п....ките с Бугати :hondarulez: затова ще си караме старите бракми за да ни завиждат баровците с новите :D:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beneton4o

Първото е супер американска грозотия :D ,на този "Remix-a" ми харесва само емблемата,пък за това кубчето от конструктор :D:P ......

Редактирано от beneton4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lz2lps

Публикувано изображение

 

Кубче за конструктор викаш. Ей това животно е Scion xB (мисля че Toyota са правили дизайна) и е съвсем реална кола, която можеш да видиш доста често в USA. Направо ме избива на смях като излязат от нея четирима гангстера :D.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Незнам, нещо не мога да възприема тези нови дизайни. Колкото повече гледам толкова повече обичам 5-тата генерация (с малки изключения при новите модели разбира се).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mario Pankov

Малиииии, ма те гангстерите в такива ли се возят? :rolleyes::starwars::thumbs1: А иначе тия концепции колкото и да е странно наистина се продават добре в САЩ, както каза колегата. Дизайна на тази е на Тойота, все пак Scion беше новото попълнение в гамата на Тойота, както Лексус беше създаден някога. Аз до колкото знам първата беше Scion xB, след това Honda Element и последен излезе Nissan Cube. Идеята била да се създаде автомобил, който да накара хората в него да се почувстват, че са на сигурно място едва ли не се едно са си вкъщи. А такава Хонда Елемент съм виждал в САЩ няколко пъти а даже и бяха докарали една такава в сервиза при един приятел. На всичкото отгоре вратите и се отварят в срещуположни посоки, като на старите коли, пикапите и Мазда RX-8. Аз не бих си купил такава "кола"... :lol:

Редактирано от Mario Pankov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dragorip

ама наистина са много гадни :rolleyes: това на нищо не прилича

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest element

Чи ко мий грозното? :starwars: Няма ме обиждате,ей! :rolleyes:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

не чи нещо но този бус особенно е пълен ташак :starwars::rolleyes: прилича ми на кола изкарана от филмите на луй дьо финес :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krasimir_01

Мен па мнооо ме кефят ама да имам един танк па да мина 20-30 000 пъти през тях такъв кефф нема никъде ей :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Бах мама му вярно нови коли са но са като кашони квадратни :):):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Тва е момчета , Хонда осъзнаха , че Телевизорчетата са най-добрите :) но сега ще им се вика плазмени телевизори :)Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

Тези грозотии няма да ги пуснат в серийно производство,може би буса да конкурират Сциона!НО ПОГЛЕДНЕТЕ HOP

Редактирано от darius

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iSpider

"Хонда представи концептуален Accord в Детройт"

 

Публикувано изображение

 

"... В автомобила е монтиран V-образен 6-цилиндров двигател с променливи фази на газоразпределението по фирмената система i-VTEC от ново поколение. ..."

 

4 вала? :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bobo21

Дам, лошо гледа тая кола :thumbs1:

Редактирано от bobo21

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

"Хонда представи концептуален Accord в Детройт"

 

Публикувано изображение

 

"... В автомобила е монтиран V-образен 6-цилиндров двигател с променливи фази на газоразпределението по фирмената система i-VTEC от ново поколение. ..."

 

4 вала? :thumbs1:

Мисля че ще свърша. :bye: Това вече е добро попадение. А и този шест цилиндров двигател да не би да са го взели от NSX-а. Ако е тъка няма да има такава пушка Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Аз предпочитам формите на този Акорд. Това все още е концепция на модела за Европа, но да се надяваме, че 2008-а ще го видим на живо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези грозотии няма да ги пуснат в серийно производство,може би буса да конкурират Сциона!

То, това може и черновата да е! Иначе, http://fp.images.autos.msn.com/media/580x3...23aeb289456.jpg :cool: ... Редактирано от Ashes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Аз предпочитам формите на този Акорд. Това все още е концепция на модела за Европа, но да се надяваме, че 2008-а ще го видим на живо.

Е за това говорим!Много стабилен дизайн :):) -допада ми. Само си представете купето с този дизайн......неземно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.drive.ru/honda/news/2007/02/27/...ya_korobka.html DRIVE.RU — Honda выпускает на рынок очень необычный кроссовер Това вече не е концепция а реален модел - замесник на HR-V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HondaHeart

Акорда много ми хареса, но като гледам останалите "концептуалки", все повече се убеждавам колко красив е моя си Прелюд...абе, любов!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bat_gogo

тия концетчета са много зле, грозотия голяма, само се надявам HONDA да въскръсят Prelude, и да представят нещо зашеметяващо, мисля че е крайно време

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...