Jump to content
Guest neshto

Съвет за секретни болтове

Recommended Posts

Guest neshto
Публикувано (Редактирано)

Моля да споделите опит - понеже искам да си купя нови джанти и гуми (за към 1500 лева общо) не искам да ми ги смъкнат на другия ден (не е на паркинг или в гараж), та какво ще ми препоръчате за секретни болтове - кой с какъв опит е. Има ли смисъл да слагам повече от един на гума и какви са хубави и т.н.

Редактирано от neshto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest target

Моля да споделите опит - понеже искам да си купя нови джанти и гуми (за към 1500 лева общо) не искам да ми ги смъкнат на другия ден (не е на паркинг или в гараж), та какво ще ми препоръчате за секретни болтове - кой с какъв опит е. Има ли смисъл да слагам повече от един на гума и какви са хубави и т.н.

Здравеи такива пари 1500лв за гуми и джанти по добре си купи пьрво метален гараж (360лв) и тогава купи гуми джанти за 1500лв ще купиш готини джанти и няма да можеш да ги опазиш само с секретни болтове ако ще и да са 16 разли4ни ;) требеси гараж ина4е поемаш голям риск може и каско то е по дебело като лв има маистори отвиват ги с поглед :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest neshto

Ух е това с гаража бих го направил веднага (360 лева ми се струва евтино даже, къде ги има -- аз преди мислех от тези бетонните да си взема ама се оказаха доста скъпи и превоз с танк хехе и т.н. и се отказах). Ама не знам какви истерии ще станат със съседите - нали уж са незаконни, а тук за съседи има много от ония старите с психични проблеми, които веднага ще звъннат в общината. Има ли някакъв законен начин да си сложа гараж в "околоблоковото пространство"?А за гумите - да, има майстори за всичко, ама може да разчитам на късмет че няма да ми забележат колата :) Онзи ден като бях на автомивката, онези забравиха ключовете на един мерцедес S500 в него. За да не се изложат пред човека, викнаха някакъв ключар, който за 5 минути и 15 лева им отвори мерцедеса.. Ама айде сега да не караме коли заради такива ;)А аз имам каско, ама доколкото знам няма каско, което покрива и кражба на гуми и джанти.. Има ли?И все пак кои секретни болтове са хубави? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rocco

мисля че няма....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Аз съм с прилични/нов модел/ Джанти за около 1000 лв. и 4бр.Чисто нови гуми 195/50/15 .По един секрет имам на джанта спирам навсякъде и за сега нямам свалени.Секретите са ми от Делина,на семинарията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, реших да сложа секретни болтове ей така за чиста съвест, ама изникна следният проблем - стената на джантите при дупките е дебела, а самите дупки са плитки и секретните болтове, които пробвах (в Диана на Околовръстното и Радиал на Симеоновско шосе, там продават едни и същи като марка), стърчат с 1 см навън.Ще отида до тоя магазин Делина, за който говори Hronos, ама все пак някой да знае къде се продават по-къси секретни болтове?

Редактирано от dimodi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_freak

Колега от скоро съм с секрети и направих следния номер. Купих си такива от 15 лв. демек смотани и с малка корекция от моя страна станаха уникални. Замисли се и върху този според мен най-евтин вариант. Така мисля да опазя моите гуми за 550лв. Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Стига с тея болтове бе ..... Хондите са с гайки !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига с тея болтове бе ..... Хондите са с гайки !

хахаха хвана ги :)

 

и аз карам със скъпи гуми от доста време ,но джантите ми са тенеке и с по 1 гайка не са им посягали досега ,а затова че стърчат секретите - стърчат си и няма лек :) освен ако джантата ти не ги крие ...

 

П.П.за тия с помислите за по 5 секрета на гума :) не ходете при Омбре така ,че може да ви чака с лопатата ... и още такива коли джамбазите ги вдигат цели за да им свият на спокойствие гумите и джантите и после ги оставят пред районното да трупат актив куките :( ... на един приятел му го направиха тоя номер и от тогава кара с по 1 секрет срещу наркомани ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега щом имаш каско провери си при застрахователите мисля че имаше допълнителни клаузи за кражба или грабеш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз днес ходих ро тоя повод дозастраховат ги ти си определяш цената поне за булстрат е така

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз днес ходих ро тоя повод дозастраховат ги ти си определяш цената поне за булстрат е така

При повечето е така. Дори им правят снимки. По темата. Едно приятелче си взе секретни гайки с ключ. Без да ги отключиш няма отвиване. Дори и след това ти трябва секретен такъв, така че защитата е двойна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

аз днес ходих ро тоя повод дозастраховат ги ти си определяш цената поне за булстрат е така

Това много хубаво , но как доказваш, че не си ги прибрал в мазето и искаш да ги метнеш ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, скоро си купих CD за колата от Технополис и ме изненада факта че ми предложиха в магазина да му направят каско против кражба. А струва само 200 лв. Та си викам, дали няма такава опция и при джантите някъде, нали говорим за нови все пак...а са и голяма цифра...поне за моя джоб :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каското не покрива кражба на гуми или джанти - питал съм плащат ги ако ги повредиш в дупка - но кражба неаз съм си застраховал СД-то и газовата против кражба естествено и колата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Тойота продаваме секретни гайки за около 85лв, които са наистина "секретни". Един единствен ключ отвива гайката. Ако го изгубиш - заварки, чудесии и пак развиване, но дотогава е ад!. Дорби са и засега няма една кола с откраднати джанти. Добри са!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Тойота продаваме секретни гайки за около 85лв, които са наистина "секретни". Един единствен ключ отвива гайката. Ако го изгубиш - заварки, чудесии и пак развиване, но дотогава е ад!. Дорби са и засега няма една кола с откраднати джанти. Добри са!

71лв в бултрако "стар модел" - взех последните залежали. 100 и нещо "нов модел" - като за коли 2000г+ ми ги обясниха.. но е въпрос на дизайн де, иначе стават.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...