Jump to content
J's Racing BB8

Рейка и сходимост на заден мост?

Recommended Posts

Здравейте!Как стои въпроса с рециклиране на рейка?Колко излиза като цена и по добре ли е да си взема читава на 2-ра употреба.Става въпрос за механична за сивик 5 ген Д13Б2.Също и става ли кормлиния прът с чупещ волан от хидравлична рейка за механична без чупещ волан?И още нещо важно-задна дясна гума ми е права а не разкрачена като другата.Горния край на гумата е на вънка а долния навътре и поради тази причина ми опира гумата в калника като се качим 2-ма или 3-ма.Лявата си е наред влиза в калника,но дясната се вижда на око че е изправена даже леко събрана в долния край.Задния мост регулира ли се и от какво може да е така изкочила гумата...?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По втория въпрос - този ъгъл се нарича камбър. Както описваш ситуацията най-вероятно някой е дърпал ръчни и е имал близка среща от трети род с бордюр. Огледай тампоните на носача м/у шенкела и купето, но по-вероятно търси какво е покривено. По първия - където е текло, пак ще тече. Рейки се намират за по/д 100лв.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кратък отговор:Да, регулира се и ... не, не се регулира това, което искаш ти ;)

... най-вероятно някой е дърпал ръчни и ... търси какво е покривено. ...

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крива ос.Както е писал колегата LAMER ,получава се от удар .Ако са разкъсани селеновите втулки(тампоните)ще отваря в обратна посоката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си личи да е криво нещо но има скъсан тампон-мисля,че беше най-външния(от към главината.)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...